Vertical - logo
Maglajz logo

Postup při podezření na padělek Petzl

uveřejněno

16.04.2015

Jak postupovat v případě, že máte podezření na padělek produktu značky Petzl.

Postup při podezření na padělek Petzl

 

 

 

 

 

 

Uživatelský postup pro zacházení s potenciálními padělky Petzl

Případ 1: kopie originálního produktu Petzl 

Máte-li produkt, který vypadá jako produkt Petzl, design, barvy, tvary a obal výrobku jsou do značné míry inspirovány originálním produktem značky Petzl, ale nemá logo, nebo má jiné logo než oficiální logo Petzl.

Pozor, toto není produkt Petzl.

Příklad:
Kopie stoupacích želez VASAK bez loga

Counterfeit VASAK Counterfeit VASAK Counterfeit VASAK
Nikdy nepoužívejte tento výrobek. Prosím, kontaktujte zástupce Petzl ve vaší zemi pokud jste přišli do styku s ilegálními kopiemi a jste schopni je identifikovat, nebo máte nějaké dotazy - vertical@vertical.cz

Případ 2:  kopie originálního produktu s padělky ochranných známek Petzl

Ochranná obchodní značka PETZL je padělaná podobným názvem: Petzel, zároveň s reprodukcí obalů Petzl, vzorů, barev, tvarů, kresby, právních sdělení ...

Pozor, toto není produkt Petzl.

Příklad:
Kopie nože SPATHA s logem PETZEL

Counterfeit SPATHA

Kopie čelové svítilny TIKKA s logem PETZEL

Counterfeit TIKKA 2Counterfeit TIKKA 2

Nikdy nepoužívejte tento výrobek. Prosím, kontaktujte zástupce Petzl ve vaší zemi pokud jste přišli do styku s ilegálními kopiemi a jste schopni je identifikovat, nebo máte nějaké dotazy - vertical@vertical.cz

Případ 3: kopie originálního produktu s identickou kopii ochranné známky Petzl

Váš produkt je opravdu totožný s produktem Petzl (ochranné známky PETZL jsou dokonale reprodukované, logo, design, barvy, značení, návod k používání, obal, se zdají být dokonalé), ale máte-li pochybnosti, zda se jedná o skutečný výrobek Petzl (proto, že se zdá spíše špatná kvalita), postupujte podle následujících kroků:

  • Okamžitě přestaňte produkt používat.
  • Prosím kontaktujte oficiálního zástupce Petzl ve vaší zemi - vertical@vertical.cz


Padělky Petzl doposud odhalené

Poteciální padělky, které jsme doposud odhalili, jsou uvedeny níže.  V takovém případě je nutné být opatrný. Máte-li pochybnosti o tom, zda je či není váš produkt Petzl (protože se zdá, že je dost špatná kvalita), postupujte podle následujících kroků: 

  • Okamžitě vyřaďte produkt z používání a umístěte ho do karantény.
  • Prosím kontaktujte oficiálního zástupce Petzl ve vaší zemi - vertical@vertical.cz

ASCENSION 

Counterfeit ASCENSION/security/recall-counterfeit-products-ascension-2.jpg?v=1

"Aby byla respektována práva na ochranu duševního vlastnictví a bezpečnost svých zákazníků, vede Petzl již několik let aktivní boj proti výrobě nelegálních kopií a padělků svých produktů. Děkuji vám za vaši pozornost a důvěru."

Paul Petzl, President.

Zpět na seznam

» Kvalitní služby zákazníkům «

Vertical Trade je jediný oficiální distributor vybavení a školení Petzl pro ČR a Slovensko

Vertical Trade s.r.o. je firma zabývající se dovozem a distribucí vybavení pro horolezectví, kemping, turistiku, a osobních ochranných prostředků pro práce ve výškách a nad volnou hloubkou. V České republice a na Slovensku zastupuje přední světové výrobce tohoto vybavení - značky Petzl, Cascade Designs (MSR, Thermarest, SealLine, Platypus), Montane, Chillaz, Mountain House a Vipole. Zboží dodáváme do všech outdoorových sítí a prodejen po celé ČR a SR. Více o firmě Vertical Trade.

Poradíme a prodáme vybavení značky PETZL pro sportovní lezení, horolezectví a vysokohorské lezení (zajišťujeme také záruční a pozáruční servis). Dále Vám nabízíme vybavení pro turistiku a pobyt v přírodě jakou jsou karimatky, čelovky, batohy, stany i oblečení od dalších námi zastupovaných značek.

Odborně Vám poradíme při výběru osobních ochranných pracovních prostředků (OOPP) pro práce ve výškách a nad volnou hloubkou (postroje, blokanty, slaňovací brzdy, karabiny, tlumiče a zachycovače pádu, lana, atd.). Značka PETZL a další námi zastupované firmy mají ve svém výrobním programu rovněž vybavení pro armádu a bezpečnostní složky.

Weblogo