Vertical - logo
Maglajz logo

Platypus Origin 9.0 hydropack

uveřejněno

07.06.2011

Batoh s hydrovakem od americko-irské firmy Cascade Designs - Platypus Origin 9.0 získává v britském časopise Outdoor Enthusiast cenu Editor´s Choice.

Platypus Origin 9.0 hydropack

Outdoor EnthusiastV červnovém vydání britského časopisu Outdoor Enthusiast uveřejnili přehled hydratačních systémů na současném outdoorovém trhu a editor časopisu Alf Alderson vybral právě Platypus Origin 9 jako nejlepší z 10 prezentovaných systémů pro jeho kvalitu a design. V testu se objevil také systém další námi zastupované značky - Karrimor, Refuel 8+2.

Přehled časopisu Outdoor Enthusiast str. 74

V přehledu trekkingové obuvi (str. 73) získal model Karrimor KSB Trek Light cenu Best Buy - nejlepší poměr cena/kvalita.

Celý časopis k prohlédnutí zde

Platypus Origin 9.0 Karrimor Refuel 8+2

Zpět na seznam

» Kvalitní služby zákazníkům «

Vertical Trade je jediný oficiální distributor vybavení a školení Petzl pro ČR a Slovensko

Vertical Trade s.r.o. je firma zabývající se dovozem a distribucí vybavení pro horolezectví, kemping, turistiku, a osobních ochranných prostředků pro práce ve výškách a nad volnou hloubkou. V České republice a na Slovensku zastupuje přední světové výrobce tohoto vybavení - značky Petzl, Cascade Designs (MSR, Thermarest, SealLine, Platypus), Montane, Chillaz, Mountain House a Vipole. Zboží dodáváme do všech outdoorových sítí a prodejen po celé ČR a SR. Více o firmě Vertical Trade.

Poradíme a prodáme vybavení značky PETZL pro sportovní lezení, horolezectví a vysokohorské lezení (zajišťujeme také záruční a pozáruční servis). Dále Vám nabízíme vybavení pro turistiku a pobyt v přírodě jakou jsou karimatky, čelovky, batohy, stany i oblečení od dalších námi zastupovaných značek.

Odborně Vám poradíme při výběru osobních ochranných pracovních prostředků (OOPP) pro práce ve výškách a nad volnou hloubkou (postroje, blokanty, slaňovací brzdy, karabiny, tlumiče a zachycovače pádu, lana, atd.). Značka PETZL a další námi zastupované firmy mají ve svém výrobním programu rovněž vybavení pro armádu a bezpečnostní složky.

Weblogo