Maglajz logo

PETZL - Trios

uveřejněno

09.08.2011

Přilba pro speleologii s integrovanou novou vysoce výkonnou svítilnou Ultra Wide, která má kužel světla upravený speciálně pro speleology.

PETZL - Trios

Přilba pro speleologii s integrovanou novou vysoce výkonnou svítilnou Ultra Wide, která má kužel světla upravený speciálně pro speleology a jako zdroj slouží dobíjecí akumulátor Petzl ACCU 2.

Přilba TRIOS je určena jeskyňářům, kteří hledají řešení dvou svítilen v jedné kompaktní, odolné a pohodlné svítilně. Tato přilba nabízí velkou univerzálnost použití a množství kombinací - skořepina je vyrobena z ABS s polystyrenovou výstelkou. Svítilnu představuje novinka pro letošní sezónu, ultra výkonná svítilna ULTRA WIDE.

Tato svítilna nabízí vysoce výkonné regulované světlo o jasnosti 300 lumenů a celistvý, rovnoměrný kužel v úhlu 180°. Má čtyři režimy svícení a záložní rezervu při téměř úplném vybití akumulátoru.

Povrch čočky svítilny je speciálně upraven, aby kužel světla nebyl úzký, ale aby se rozptýlil v okruhu 180°. Dva zvláštní výčnělky, které vypadají jako obočí, lomí světelné paprsky směrem dolů před vaše nohy, takže prostor přibližně 2 metry před vámi je osvětlen jasněji a rozpoznáte terénní nerovnosti a překážky. Při rozsvícení svítilny máte pocit, že před vámi tlačíte den a za vámi zůstává noc - takový je pocit z kužele v úhlu 180°. 

Vlastnosti:
- odolná, lehká, dobře odvětraná přilba
- vysoce výkonná svítilna 300 lumenů
- široký rovnoměrný kužel 180°
- čtyři režimy svícení
- konstantní výkon se automaticky přepne do záložního režimu při téměř úplném vybití akumulátoru.
- vysoce výkonný dobíjecí akumulátor (Lithium Ion 2000 mAh): velká kapacita a vynikající funkčnost při nízkých teplotách
- odolná konstrukce a odolnost nepříznivému počasí (IP 67)
- součástí balení je elastický pásek, svítilnu můžete sejmout z přilby a nosit na hlavě.
- při použití prodlužovacího kabelu můžete použít větší ACCU 4 (prodloužíte dobu svícení) a uložit ho do batohu, nebo kapsy.

Technické informace TRIOS

Technické informace ULTRA WIDE

Zpět na seznam

» Kvalitní služby zákazníkům «

Vertical Trade je jediný oficiální distributor vybavení
a školení Petzl pro ČR a Slovensko

Weblogo