Vertical - logo
Maglajz logo

PETZL - Trios

uveřejněno

09.08.2011

Přilba pro speleologii s integrovanou novou vysoce výkonnou svítilnou Ultra Wide, která má kužel světla upravený speciálně pro speleology.

PETZL - Trios

Přilba pro speleologii s integrovanou novou vysoce výkonnou svítilnou Ultra Wide, která má kužel světla upravený speciálně pro speleology a jako zdroj slouží dobíjecí akumulátor Petzl ACCU 2.

Přilba TRIOS je určena jeskyňářům, kteří hledají řešení dvou svítilen v jedné kompaktní, odolné a pohodlné svítilně. Tato přilba nabízí velkou univerzálnost použití a množství kombinací - skořepina je vyrobena z ABS s polystyrenovou výstelkou. Svítilnu představuje novinka pro letošní sezónu, ultra výkonná svítilna ULTRA WIDE.

Tato svítilna nabízí vysoce výkonné regulované světlo o jasnosti 300 lumenů a celistvý, rovnoměrný kužel v úhlu 180°. Má čtyři režimy svícení a záložní rezervu při téměř úplném vybití akumulátoru.

Povrch čočky svítilny je speciálně upraven, aby kužel světla nebyl úzký, ale aby se rozptýlil v okruhu 180°. Dva zvláštní výčnělky, které vypadají jako obočí, lomí světelné paprsky směrem dolů před vaše nohy, takže prostor přibližně 2 metry před vámi je osvětlen jasněji a rozpoznáte terénní nerovnosti a překážky. Při rozsvícení svítilny máte pocit, že před vámi tlačíte den a za vámi zůstává noc - takový je pocit z kužele v úhlu 180°. 

Vlastnosti:
- odolná, lehká, dobře odvětraná přilba
- vysoce výkonná svítilna 300 lumenů
- široký rovnoměrný kužel 180°
- čtyři režimy svícení
- konstantní výkon se automaticky přepne do záložního režimu při téměř úplném vybití akumulátoru.
- vysoce výkonný dobíjecí akumulátor (Lithium Ion 2000 mAh): velká kapacita a vynikající funkčnost při nízkých teplotách
- odolná konstrukce a odolnost nepříznivému počasí (IP 67)
- součástí balení je elastický pásek, svítilnu můžete sejmout z přilby a nosit na hlavě.
- při použití prodlužovacího kabelu můžete použít větší ACCU 4 (prodloužíte dobu svícení) a uložit ho do batohu, nebo kapsy.

Technické informace TRIOS

Technické informace ULTRA WIDE

Zpět na seznam

» Kvalitní služby zákazníkům «

Vertical Trade je jediný oficiální distributor vybavení a školení Petzl pro ČR a Slovensko

Vertical Trade s.r.o. je firma zabývající se dovozem a distribucí vybavení pro horolezectví, kemping, turistiku, a osobních ochranných prostředků pro práce ve výškách a nad volnou hloubkou. V České republice a na Slovensku zastupuje přední světové výrobce tohoto vybavení - značky Petzl, Cascade Designs (MSR, Thermarest, SealLine, Platypus), Montane, Chillaz, Mountain House a Vipole. Zboží dodáváme do všech outdoorových sítí a prodejen po celé ČR a SR. Více o firmě Vertical Trade.

Poradíme a prodáme vybavení značky PETZL pro sportovní lezení, horolezectví a vysokohorské lezení (zajišťujeme také záruční a pozáruční servis). Dále Vám nabízíme vybavení pro turistiku a pobyt v přírodě jakou jsou karimatky, čelovky, batohy, stany i oblečení od dalších námi zastupovaných značek.

Odborně Vám poradíme při výběru osobních ochranných pracovních prostředků (OOPP) pro práce ve výškách a nad volnou hloubkou (postroje, blokanty, slaňovací brzdy, karabiny, tlumiče a zachycovače pádu, lana, atd.). Značka PETZL a další námi zastupované firmy mají ve svém výrobním programu rovněž vybavení pro armádu a bezpečnostní složky.

Weblogo