Vertical - logo
Maglajz logo

Petzl Sirocco

uveřejněno

07.05.2013

Ultra lehká přilba pro horolezectví a alpinismus přichází na trh.

Petzl Sirocco

SIROCCO® ultra-lehká horolezecká a alpinistická přilba

 

Nový standard pro lehké přilby

S hmotností 165 g se SIROCCO stává novým vzorem pro lehké přilby. SIROCCO je také výborně odvětraná po celé ploše pod přilbou.

 

Petzl - SIROCCO ®

Lehká s výbornou odolností vůči nárazu
  Konstrukce z monobloku snižuje hmotnost na minimum zatímco vynikající odolnost vůči nárazům zůstává zachována především díky mechanickým vlastnostem vstřikovaného polypropylenu (EPP). Textitlní popruhový systém upevnění přilby na hlavu také přispívá k její nízké hmotnosti. Novinkou je magnetická přezka podbradního pásku, která umožňuje zapnutí jednou rukou.

 

Petzl - SIROCCO ®

Pohodlná, se snadným použitím
Přilba je výborně odvětraná po celé ploše skořepiny a dá se nastavit a přizpůsobit všem tvarům hlavy. Uvnitř je odnímatelná výstelka, kterou je možné prát. Magnetická přezka umožňuje snadné zapnutí podbradního pásku jednou rukou (Petzl patent).

 

Fotografie přilby SIROCCO v akci


 

Další informace v katalogu zboží

Zpět na seznam

» Kvalitní služby zákazníkům «

Vertical Trade je jediný oficiální distributor vybavení a školení Petzl pro ČR a Slovensko

Vertical Trade s.r.o. je firma zabývající se dovozem a distribucí vybavení pro horolezectví, kemping, turistiku, a osobních ochranných prostředků pro práce ve výškách a nad volnou hloubkou. V České republice a na Slovensku zastupuje přední světové výrobce tohoto vybavení - značky Petzl, Cascade Designs (MSR, Thermarest, SealLine, Platypus), Montane, Chillaz, Mountain House a Vipole. Zboží dodáváme do všech outdoorových sítí a prodejen po celé ČR a SR. Více o firmě Vertical Trade.

Poradíme a prodáme vybavení značky PETZL pro sportovní lezení, horolezectví a vysokohorské lezení (zajišťujeme také záruční a pozáruční servis). Dále Vám nabízíme vybavení pro turistiku a pobyt v přírodě jakou jsou karimatky, čelovky, batohy, stany i oblečení od dalších námi zastupovaných značek.

Odborně Vám poradíme při výběru osobních ochranných pracovních prostředků (OOPP) pro práce ve výškách a nad volnou hloubkou (postroje, blokanty, slaňovací brzdy, karabiny, tlumiče a zachycovače pádu, lana, atd.). Značka PETZL a další námi zastupované firmy mají ve svém výrobním programu rovněž vybavení pro armádu a bezpečnostní složky.

Weblogo