Vertical - logo
Maglajz logo

Petzl RocTrip Mexico 2010

uveřejněno

26.07.2011

Podívejte se na video a foto z Petzl RocTripu v Mexiku 2010.

Petzl RocTrip Mexico 2010

Nikdy v minulosti se na Petzl RocTripech na jediném místě tolik neprolínalo lezení s místní kulturou. Okořenili jsme to speciálními přísadami: vášní, radostí a dělením se o zkušenosti. Petzl RocTrip 2010 v Mexiku přivítal lidi ze všech koutů světa v unikátní lezecké oblasti El Chonta et Las Peñas de Jilotepec, se zastávkou u aztéckých pyramid Teotihuacán.

 


-Prohlédněte si Petzl RocTrip Mexico movie

 

-Foto z Petzl RocTrip Mexico

Zpět na seznam

» Kvalitní služby zákazníkům «

Vertical Trade je jediný oficiální distributor vybavení a školení Petzl pro ČR a Slovensko

Vertical Trade s.r.o. je firma zabývající se dovozem a distribucí vybavení pro horolezectví, kemping, turistiku, a osobních ochranných prostředků pro práce ve výškách a nad volnou hloubkou. V České republice a na Slovensku zastupuje přední světové výrobce tohoto vybavení - značky Petzl, Cascade Designs (MSR, Thermarest, SealLine, Platypus), Montane, Chillaz, Mountain House a Vipole. Zboží dodáváme do všech outdoorových sítí a prodejen po celé ČR a SR. Více o firmě Vertical Trade.

Poradíme a prodáme vybavení značky PETZL pro sportovní lezení, horolezectví a vysokohorské lezení (zajišťujeme také záruční a pozáruční servis). Dále Vám nabízíme vybavení pro turistiku a pobyt v přírodě jakou jsou karimatky, čelovky, batohy, stany i oblečení od dalších námi zastupovaných značek.

Odborně Vám poradíme při výběru osobních ochranných pracovních prostředků (OOPP) pro práce ve výškách a nad volnou hloubkou (postroje, blokanty, slaňovací brzdy, karabiny, tlumiče a zachycovače pádu, lana, atd.). Značka PETZL a další námi zastupované firmy mají ve svém výrobním programu rovněž vybavení pro armádu a bezpečnostní složky.

Weblogo