Maglajz logo

Petzl RocTrip China

uveřejněno

17.05.2012

Oficiální film z největší lezecké události minulého roku je hotov.

Petzl RocTrip China

VIDEO - Petzl RocTrip China 2011 - oficiální film

Na podzim minulého roku, přesněji 26.-30. října 2011, se více jak 600 lezců z celého světa setkalo z lezci Petzl týmu na jedinečné události - Petzl RocTrip China. Všichni, kdo se účastnili, si vyzkoušeli více než 250 úplně nových délek na neuvěřitelném vápenci, speciálně osazených pro tuto událost. Dlouho očekávaný film právě dorazil.

 


The Baraka Flims (Vladimir Cellier a Julien Nadiras) potřebovali pár dlouhých měsíců na editování, aby pečlivě doladili závěrečné úpravy filmu.Dave GRAHAM in "Polvo Tecnico"

Více než 2 TB každodenního lezení, natočených ve spolupráci s Bertrand Delapierrem a Guillaume Broustem, s rozhovory v mnoha jazycích, s o riginálním hudebním doprovodem a s pár extrémními ukázkami, je finální sestříhaná verze ojedinělý komplexní projekt, který se podařilo zdárně dokončit.

Již žádný povyk a rozruch, nastal čas se předvést! Vydejme se na cestu do provincie Guizhou na jihozápadě Číny, přesněji na vysoké stěny a Great Arch v údolí Getu He: prožijte si intenzivní zážitky z objevování záhadné země, potkejte se z místními přátelskými obyvateli a zalezte si s davy nadšených lezců z celého světa, kteří se Petzl RocTripu účastnili.

 

         

Zpět na seznam

» Kvalitní služby zákazníkům «

Vertical Trade je jediný oficiální distributor vybavení
a školení Petzl pro ČR a Slovensko

Weblogo