Vertical - logo
Maglajz logo

Petzl RocTrip 2014: on the road

uveřejněno

22.04.2014

Připravte si svoji dodávku a sledujte Petzl karavan na jeho cestě po východní Evropě.

Petzl RocTrip 2014: on the road

Petzl RocTrip 2014: sledujte karavan přes celou východní Evropu.

Čtyřicet dní a čtyřicet nocí, od 11. září do 11. října 2014, budeme cestovat přes Rumunsko, Bulharsko, Makedonii, Řecko Turecko. Každých čtyři až pět dní se přesuneme s naším karavanem z jednoho místa na druhé. Z jednoho kempu do druhého, a navštívíme skvělé lezecké oblasti od vícedélkového lezení, přes bouldering až po deep water solo.

 

Petzl RocTrip 2014 má svoji vlastní stránku, na které se dozvíte všechny informace, které potřebujete!

Podrobnosti o kempech, praktické informace, soutěž, online registrace a nejčerstvější zprávy najdete na  www.petzl.com/roctrip

Zpět na seznam

» Kvalitní služby zákazníkům «

Vertical Trade je jediný oficiální distributor vybavení a školení Petzl pro ČR a Slovensko

Vertical Trade s.r.o. je firma zabývající se dovozem a distribucí vybavení pro horolezectví, kemping, turistiku, a osobních ochranných prostředků pro práce ve výškách a nad volnou hloubkou. V České republice a na Slovensku zastupuje přední světové výrobce tohoto vybavení - značky Petzl, Cascade Designs (MSR, Thermarest, SealLine, Platypus), Montane, Chillaz, Mountain House a Vipole. Zboží dodáváme do všech outdoorových sítí a prodejen po celé ČR a SR. Více o firmě Vertical Trade.

Poradíme a prodáme vybavení značky PETZL pro sportovní lezení, horolezectví a vysokohorské lezení (zajišťujeme také záruční a pozáruční servis). Dále Vám nabízíme vybavení pro turistiku a pobyt v přírodě jakou jsou karimatky, čelovky, batohy, stany i oblečení od dalších námi zastupovaných značek.

Odborně Vám poradíme při výběru osobních ochranných pracovních prostředků (OOPP) pro práce ve výškách a nad volnou hloubkou (postroje, blokanty, slaňovací brzdy, karabiny, tlumiče a zachycovače pádu, lana, atd.). Značka PETZL a další námi zastupované firmy mají ve svém výrobním programu rovněž vybavení pro armádu a bezpečnostní složky.

Weblogo