Vertical - logo
Maglajz logo

Petzl Roc Trip China

uveřejněno

12.05.2011

Již deset let Petzl RocTrip umožňuje setkání amatérských lezců s profesionály v překrásných lokalitách. Atmosféra vzdálená stresujícímu prostředí závodů v lezení, kde si každý vychutnává cesty stvořené pro tuto mimořádnou akci. Pro letošní Roc Trip 2011 byla připravena kompletně nová oblast v samotném srdci Číny.

Petzl Roc Trip China

Petzl RocTrip China – 26.-30. října 2011 – údolí Gétû

Již deset let Petzl RocTrip umožňuje setkání amatérských lezců s profesionály v překrásných lokalitách. Atmosféra vzdálená stresujícímu prostředí závodů v lezení, kde si každý vychutnává cesty stvořené pro tuto mimořádnou akci. Pro letošní Roc Trip 2011 byla připravena kompletně nová oblast v samotném srdci Číny.

Ohromný přírodní oblouk a nádherné struktury stěn v Chuansangu, nacházející se v provincii Guizhou, čekali na naši návštěvu. Během dvou příležitostí navštívit tuto oblast, silná mezinárodní skupina stavitelů cest zrealizovala pár projektů neskutečně nádherných cest.

Říjen 2010: Dani Andrada, legendární lezec Petzl týmu, byl mezi prvními staviteli cest, který navštívil tuto oblast. Dani poslal zprávu Sergi Castéranovi, který si právě balil věci na cestu, aby se s ním setkal: "Sergio... Inhumana! La cueva es brutal como 5 time Santa Linya, te dejare vias de 5 estrellas ay montones" --> "Sergio, je to neskutečné! Jeskyně je brutál, je pětkrát větší než Santa Linya s neskutečným počtem pětihvězdičkových cest"

250 lezeckých délek

Petzl RocTrip China 2011 nabídne účastníkům více než 250 lezeckých cest rozložených v 15 sektorech údolí. V nabídce je: koktejl extrémních cest (až 9a pro nejlepší lezce) doplněných hromadou středně těžkých cest na parádním vápně. Oblouk Chuanschang stojí za to zvláště na podzim, kdy vycházející slunce osvětlí řeku.

Údolí Getu

Údolí Getu a jeho obyvatelé se připravují uvítat lezce z celého světa. Samozřejmě tam bude kompletní Petzl team doplněný elitou lezců asijské lezecké komunity. Je to kompletní změna scenérií, která vás zavede přes půl zeměkoule skrze monumentální oblouk na konci cesty. Bude to také jedinečná příležitost setkat se s místními obyvateli Miao, hrdými farmáři, kteří obhospodařují svá rýžová pole po tisíciletí.

Partneři RocTrip 2011 jsou také: La Sportiva, Ozark, Air Star, CMA, GZMA, a provincie Guizhou

Zpět na seznam

» Kvalitní služby zákazníkům «

Vertical Trade je jediný oficiální distributor vybavení a školení Petzl pro ČR a Slovensko

Vertical Trade s.r.o. je firma zabývající se dovozem a distribucí vybavení pro horolezectví, kemping, turistiku, a osobních ochranných prostředků pro práce ve výškách a nad volnou hloubkou. V České republice a na Slovensku zastupuje přední světové výrobce tohoto vybavení - značky Petzl, Cascade Designs (MSR, Thermarest, SealLine, Platypus), Montane, Chillaz, Mountain House a Vipole. Zboží dodáváme do všech outdoorových sítí a prodejen po celé ČR a SR. Více o firmě Vertical Trade.

Poradíme a prodáme vybavení značky PETZL pro sportovní lezení, horolezectví a vysokohorské lezení (zajišťujeme také záruční a pozáruční servis). Dále Vám nabízíme vybavení pro turistiku a pobyt v přírodě jakou jsou karimatky, čelovky, batohy, stany i oblečení od dalších námi zastupovaných značek.

Odborně Vám poradíme při výběru osobních ochranných pracovních prostředků (OOPP) pro práce ve výškách a nad volnou hloubkou (postroje, blokanty, slaňovací brzdy, karabiny, tlumiče a zachycovače pádu, lana, atd.). Značka PETZL a další námi zastupované firmy mají ve svém výrobním programu rovněž vybavení pro armádu a bezpečnostní složky.

Weblogo