Vertical - logo
Maglajz logo

Petzl Reactik +

uveřejněno

26.05.2016

První inteligentní čelovka ovladatelná přes váš chytrý telefon - technologie Reactive Lighting a Bluetooth.

Petzl Reactik +

 

Petzl Reactik + je první inteligentní čelová svítilna, kterou můžete ovládat na dálku pomocí svého chytrého telefonu.

Je vybavena technologií Reactive Lighting - senzor vyhodnocuje množství okolního světla a prostředí, ve kterém se pohybujete, a podle podmínek přizpůsobuje množství vydávaného světla a tvar kužele. Tato technologie se používá již několik let a skvěle se osvědčila u modelů Petzl Nao a Petzl Tikka RXP. Šetří váš akumulátor a prodlužuje jeho výdrž, navíc nemusíte neustále regulovat světlo, když je to potřeba. Senzor dělá vše za vás.

Dosavadní modely čelových svítilen s technologií Reactive Lighting se programovaly připojením k počítači na software OS by Petzl, kde jste si mohli naprogramovat několik profilů dle plánované aktivity a nastavit požadované parametry výkonu, nebo doby svícení.

U nového modelu Petzl Reactik + bylo použito technologie Bluetooth pro dálkový přenos dat a pomocí aplikace MyPetzl Light můžte nyní čelovku ovládat kdekoliv pomocí svého chytrého telefonu. Kontrolovat tak můžete neustále stav akumulátoru a zbývající dobu svícení, upravovat si nastavení výkonu a výdrže za pochodu, měnit režimy dle právě prováděné aktivity. Můžete si jednoduše stáhnout profily připravené pro trailrunning, mountaineering, trekking, kempování, nebo si vytvořit vlastní profily dle potřeby.

Aplikace MyPetzl Light je volně ke stažení na Apple Store nebo Play Store.

Petzl Reactik +   Petzl Reactik +  Petzl Reactik +   Petzl Reactik +  
 Petzl Reactik +

 

Podrobné informace o čelových svítilnách Petzl Reactik a Petzl Reactik + naleznete v našem katalogu zboží

Zpět na seznam

» Kvalitní služby zákazníkům «

Vertical Trade je jediný oficiální distributor vybavení a školení Petzl pro ČR a Slovensko

Vertical Trade s.r.o. je firma zabývající se dovozem a distribucí vybavení pro horolezectví, kemping, turistiku, a osobních ochranných prostředků pro práce ve výškách a nad volnou hloubkou. V České republice a na Slovensku zastupuje přední světové výrobce tohoto vybavení - značky Petzl, Cascade Designs (MSR, Thermarest, SealLine, Platypus), Montane, Chillaz, Mountain House a Vipole. Zboží dodáváme do všech outdoorových sítí a prodejen po celé ČR a SR. Více o firmě Vertical Trade.

Poradíme a prodáme vybavení značky PETZL pro sportovní lezení, horolezectví a vysokohorské lezení (zajišťujeme také záruční a pozáruční servis). Dále Vám nabízíme vybavení pro turistiku a pobyt v přírodě jakou jsou karimatky, čelovky, batohy, stany i oblečení od dalších námi zastupovaných značek.

Odborně Vám poradíme při výběru osobních ochranných pracovních prostředků (OOPP) pro práce ve výškách a nad volnou hloubkou (postroje, blokanty, slaňovací brzdy, karabiny, tlumiče a zachycovače pádu, lana, atd.). Značka PETZL a další námi zastupované firmy mají ve svém výrobním programu rovněž vybavení pro armádu a bezpečnostní složky.

Weblogo