Vertical - logo
Maglajz logo

PETZL - přilba METEOR III+

uveřejněno

01.02.2011

Nová ultralehká a víceúčelová přilba

PETZL - přilba METEOR III+

 

Váží pouhých 235 gramů a je to nejlépe odvětraný model značky Petzl. Inovovaný systém nastavení velikosti umožňuje každému lezci nastavit si přilbu podle tvaru hlavy. Původně určená pro horolezectví a alpinismus. Současný model Meteor III+ splňuje také evropské normy pro cyklistiku a vodní turistiku.  • Lehká, dobře odvětraná přilba s nízkým profilem (v současnosti nejlépe odvětraná přilba na trhu)
  • Nastavitelný podbradní pásek, výška v týlu a velikost hlavového pásku zaručí dokonalé posazení na hlavě
  • Nastavovací systém lze složit do přilby pro snadné uložení a přepravu
  • Splňuje mezinárodní normy pro horolezectví a alpinismus a evropské normy pro cyklistiku a vodní sporty
  • Výstelka z polystyrénu absorbuje nárazy
  • Na přilbu je možné připojit ochranný štít VIZION
  • 4 klipy pro připojení čelové svítilny
  • Uvnitř je odnímatelná výstelka, kterou lze prát

Více informací naleznete v katalogu zboží.

Zpět na seznam

» Kvalitní služby zákazníkům «

Vertical Trade je jediný oficiální distributor vybavení a školení Petzl pro ČR a Slovensko

Vertical Trade s.r.o. je firma zabývající se dovozem a distribucí vybavení pro horolezectví, kemping, turistiku, a osobních ochranných prostředků pro práce ve výškách a nad volnou hloubkou. V České republice a na Slovensku zastupuje přední světové výrobce tohoto vybavení - značky Petzl, Cascade Designs (MSR, Thermarest, SealLine, Platypus), Montane, Chillaz, Mountain House a Vipole. Zboží dodáváme do všech outdoorových sítí a prodejen po celé ČR a SR. Více o firmě Vertical Trade.

Poradíme a prodáme vybavení značky PETZL pro sportovní lezení, horolezectví a vysokohorské lezení (zajišťujeme také záruční a pozáruční servis). Dále Vám nabízíme vybavení pro turistiku a pobyt v přírodě jakou jsou karimatky, čelovky, batohy, stany i oblečení od dalších námi zastupovaných značek.

Odborně Vám poradíme při výběru osobních ochranných pracovních prostředků (OOPP) pro práce ve výškách a nad volnou hloubkou (postroje, blokanty, slaňovací brzdy, karabiny, tlumiče a zachycovače pádu, lana, atd.). Značka PETZL a další námi zastupované firmy mají ve svém výrobním programu rovněž vybavení pro armádu a bezpečnostní složky.

Weblogo