Vertical - logo
Maglajz logo

PETZL - Pracovní přilby VERTEX a ALVEO

uveřejněno

01.02.2011

Inovovaná přilba VERTEX a zcela nová přilba ALVEO

PETZL - Pracovní přilby VERTEX a ALVEO

Nastavovací systém CenterFit
CenterFit
Souběžná činnost obou nastavovacích koleček systému CenterFit nastaví velikost hlavového pásku. Manipulace se systémem je snadná i v rukavicích.
CenterFitSystém CenterFit umožňuje přesné vycentrování přilby na hlavě.


Adaptace
AdaptacePřilby VERTEX a ALVEO lze přizpůsobit vašim potřebám a specifickým požadavkům v krátkém okamžiku.

Osvětlení: každá přilba má přední slot pro připojení svítilny PIXA a čtyři klipy pro připojení klasické čelové svítilny s elastickým páskem.
Ochrana: uživatel může na přilbu přišroubovat ochranný štít očí VIZIR a do postranních slotů vložit ochranu sluchu.                        

 

                        


Více informací naleznete v katalogu zboží.


Zpět na seznam

» Kvalitní služby zákazníkům «

Vertical Trade je jediný oficiální distributor vybavení a školení Petzl pro ČR a Slovensko

Vertical Trade s.r.o. je firma zabývající se dovozem a distribucí vybavení pro horolezectví, kemping, turistiku, a osobních ochranných prostředků pro práce ve výškách a nad volnou hloubkou. V České republice a na Slovensku zastupuje přední světové výrobce tohoto vybavení - značky Petzl, Cascade Designs (MSR, Thermarest, SealLine, Platypus), Montane, Chillaz, Mountain House a Vipole. Zboží dodáváme do všech outdoorových sítí a prodejen po celé ČR a SR. Více o firmě Vertical Trade.

Poradíme a prodáme vybavení značky PETZL pro sportovní lezení, horolezectví a vysokohorské lezení (zajišťujeme také záruční a pozáruční servis). Dále Vám nabízíme vybavení pro turistiku a pobyt v přírodě jakou jsou karimatky, čelovky, batohy, stany i oblečení od dalších námi zastupovaných značek.

Odborně Vám poradíme při výběru osobních ochranných pracovních prostředků (OOPP) pro práce ve výškách a nad volnou hloubkou (postroje, blokanty, slaňovací brzdy, karabiny, tlumiče a zachycovače pádu, lana, atd.). Značka PETZL a další námi zastupované firmy mají ve svém výrobním programu rovněž vybavení pro armádu a bezpečnostní složky.

Weblogo