Vertical - logo
Maglajz logo

Petzl Night Running

uveřejněno

26.10.2018

Připojte se v období od 6. do 26. listopadu 2018 k naší akci Petzl Night Running Challenge na Strava.com: Noční běh 42 kilometrů, ve městě, které si sami zvolíte, najednou, nebo po etapách, po dobu tří týdnů.

Petzl Night Running

CHALLENGE

PETZL NIGHT RUNNING

Máte rádi výzvy?

Připojte se v období od 6. do 26. listopadu 2018 k naší akci Petzl Night Running Challenge na Strava: Noční běh 42 kilometrů, ve městě, které si sami zvolíte, najednou, nebo po etapách, po dobu tří týdnů.

POJĎTE DO TOHO S NÁMI!

PROČ VEČER?

Pro mnohé z nás jsou dny kratší, ale delší noci jsou také příležitost. Noční běh vytváří intenzivní pocity a nabízí jiný pohled na město. Ať již běháte po práci nebo brzy ráno, máte možnost prozkoumat vaše město v jinou dobu!

 

JAK SE PŘIHLÁSIT?

               

Přihlaste se do Petzl Night Running
na www.strava.com 

Uběhněte vzdálenost v naší výzvě
a budete zařazeni do slosování
o ceny.

Pravidla soutěže ke stažení zde

 

NA VÍTĚZE ČEKÁ 1000 CEN

Tím, že do 26. listopadu 2018 dokončíte Petzl Night Running Challenge, získáte nárok na účast v losování o ceny:

    - jednu z 300 čelovek BINDI  

- jeden z 200 šátků Petzl Buff®

     - jedno z 500 triček finisherů

  

 

    Každý, kdo dokončí naši výzvu získá odznak, který si vloží do sbírky svých trofejí na svém účtu Strava.com

 

SOUTĚŽ NA INSTAGRAMU

Můžete vyhrát další čelovku BINDI!

Během naší akce Strava Challenge (od 6. do 26. listopadu 2018) můžete na svůj Instagram vkládat obrázky z vašich nočních běhů městem s následujícím popisem:
"Vítejte v [název vašeho města]. To je #PetzlNightRunning "- 50 BINDI pro Vás!


Například: "Vítejte v Berlíně. Toto je #PetzlNightRunning "

Pravidla soutěže zde.


 

 

 

 


Zpět na seznam

» Kvalitní služby zákazníkům «

Vertical Trade je jediný oficiální distributor vybavení a školení Petzl pro ČR a Slovensko

Vertical Trade s.r.o. je firma zabývající se dovozem a distribucí vybavení pro horolezectví, kemping, turistiku, a osobních ochranných prostředků pro práce ve výškách a nad volnou hloubkou. V České republice a na Slovensku zastupuje přední světové výrobce tohoto vybavení - značky Petzl, Cascade Designs (MSR, Thermarest, SealLine, Platypus), Montane, Chillaz, Mountain House a Vipole. Zboží dodáváme do všech outdoorových sítí a prodejen po celé ČR a SR. Více o firmě Vertical Trade.

Poradíme a prodáme vybavení značky PETZL pro sportovní lezení, horolezectví a vysokohorské lezení (zajišťujeme také záruční a pozáruční servis). Dále Vám nabízíme vybavení pro turistiku a pobyt v přírodě jakou jsou karimatky, čelovky, batohy, stany i oblečení od dalších námi zastupovaných značek.

Odborně Vám poradíme při výběru osobních ochranných pracovních prostředků (OOPP) pro práce ve výškách a nad volnou hloubkou (postroje, blokanty, slaňovací brzdy, karabiny, tlumiče a zachycovače pádu, lana, atd.). Značka PETZL a další námi zastupované firmy mají ve svém výrobním programu rovněž vybavení pro armádu a bezpečnostní složky.

Weblogo