Vertical - logo
Maglajz logo

Petzl Nao

uveřejněno

04.07.2012

Nová svítilna Petzl NAO s revoluční technologií automatické regulace výkonu REACTIVE LIGHTING přichází do prodejen.

Petzl Nao

Firma Petzl představuje novou čelovou svítilnu NAO vybavenou zcela novou revoluční technologií reaktivního svícení – REACTIVE LIGHTING.

NAO je čínské slovo znamenající Mozek – což má vyjadřovat schopnost svítilny inteligentně reagovat na okolní prostředí a přizpůsobovat množství vydávaného světla. Integrovaný světelný senzor se zaměřuje stejným směrem jako oči; měří a vyhodnocuje odražené světlo, aby neustále automaticky upravoval světelný kužel (široký nebo zaostřený) a světelný výkon podle potřeb uživatele. 

 

Neustálá automatická regulace výkonu a tvaru kužele

Nao Reactive lighting


Nao senzor

Pro osvětlení blízkého okolí
Když se díváte na něco zblízka, např. při
čtení mapy, zavazování tkaničky u boty, stavění stanu, je světelný kužel široký. Světlo se automaticky nastaví podle vzdálenosti předmětu.

Pro pohyb
Při chůzi, běhu, apod. je kužel široký a má střední intenzitu, aby vykreslil překážky na cestě před vámi.

Pro svícení do dálky
Když zvednete hlavu a hledáte v dálce značení trasy, nebo další jištění ve stěně, kužel světla se zúží a zaostří, zároveň zesílí jeho intenzita
na maximum.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Výhody technologie REACTIVE LIGHTING – automatického nastavování svítivosti
Technologie REACTIVE LIGHTING znamená revoluční převrat v čelových svítilnách. Integrovaný senzor světla neustále automaticky přizpůsobuje kužel a intenzitu světla okolním podmínkám, aby to vyhovovalo potřebám uživatele. To znamená, že uživatel má neustále ideální množství světla, aniž by si ho musel manuálně regulovat. Režim automatické regulace má významný vliv na dobu svícení, jelikož díky regulaci svítilna vydává pouze tolik světla, kolik je potřeba a účinněji využívá zdroj dobíjecího akumulátoru.

Přizpůsobující se světlo
Tvar kužele a intenzita svícení se nepřetržitě přizpůsobují prostředí (světlo na blízko, střední vzdálenost a na dálku).

Minimální potřeba manipulace
Svítilna se přizpůsobuje prostředí a světelným podmínkám zcela automaticky a umožňuje tak uživateli plné soustředění se na provozovanou aktivitu bez nutnosti myslet na neustálé přepínání režimů.

Dlouhá doba svícení
Technologie REACTIVE LIGHTING prodlužuje dobu svícení díky efektivnějšímu využití zdroje dobíjecího akumulátoru. Intenzita světla se automaticky upravuje podle množství světla okolního prostředí a zbytečně se neplýtvá nadbytečným výkonem, který spotřebovává více energie.

Nao Reactive lighting

 

Nao USB

 

OS by PETZL

Pomocí počítačového softwaru OS by Petzl si můžete do svítilny stáhnout až čtyři různé profily, které jemožné naprogramovat. Celkem je v softwaru 10 různých profilů - 6 je předprogramovaných pro různé pohybové aktivity a 4 si můžete naprogramovat sami. V profilu lze navolit výkon, dobu svícení a dosvit tak, jak pro vaši aktivitu potřebujete. 

 OS by Petzl ke stažení

 

VIDEO

                

 

PARAMETRY

Nao parametry

 

 DALŠÍ INFORMACE V KATALOGU ZBOŽÍ

Zpět na seznam

» Kvalitní služby zákazníkům «

Vertical Trade je jediný oficiální distributor vybavení a školení Petzl pro ČR a Slovensko

Vertical Trade s.r.o. je firma zabývající se dovozem a distribucí vybavení pro horolezectví, kemping, turistiku, a osobních ochranných prostředků pro práce ve výškách a nad volnou hloubkou. V České republice a na Slovensku zastupuje přední světové výrobce tohoto vybavení - značky Petzl, Cascade Designs (MSR, Thermarest, SealLine, Platypus), Montane, Chillaz, Mountain House a Vipole. Zboží dodáváme do všech outdoorových sítí a prodejen po celé ČR a SR. Více o firmě Vertical Trade.

Poradíme a prodáme vybavení značky PETZL pro sportovní lezení, horolezectví a vysokohorské lezení (zajišťujeme také záruční a pozáruční servis). Dále Vám nabízíme vybavení pro turistiku a pobyt v přírodě jakou jsou karimatky, čelovky, batohy, stany i oblečení od dalších námi zastupovaných značek.

Odborně Vám poradíme při výběru osobních ochranných pracovních prostředků (OOPP) pro práce ve výškách a nad volnou hloubkou (postroje, blokanty, slaňovací brzdy, karabiny, tlumiče a zachycovače pádu, lana, atd.). Značka PETZL a další námi zastupované firmy mají ve svém výrobním programu rovněž vybavení pro armádu a bezpečnostní složky.

Weblogo