Vertical - logo
Maglajz logo

PETZL - Karabiny ANGE

uveřejněno

02.02.2011

Novinka firmy Petzl karabiny ANGE a expreskové sety ANGE FINESSE jsou již skladem a byl zahájen prodej.

PETZL - Karabiny ANGE

Expreskový set s novými karabinami ANGE S a ANGE L. Firma Petzl přichází na trh se zcela novým patentovaným systémem drátové západky a jejího zámku – Mono- Fil Keylock. Je to kombinace tradičního západkového mechanismu a klasické drátové západky, systém, který převzal z obou technologií to nejlepší. Zámek je hladký a nemá háček jako u běžných karabin. Nehrozí zaháknutí lana, či smyčky.

  • Zámek MonoFil Keylock zaručuje mnohem delší životnost ve srovnání s klasickou západkou. Drátová západka je chráněná proti bočnímu oděru (o skálu, atd.)
  • Unikátní průřez těla karabiny ve tvaru písmene H poskytuje optimální velikost karabiny a poměr pevnosti a váhy. Postranní výstupky na spodní straně karabiny napomáhají udržovat chránič STRING a expresku ve správné poloze.
  • Plochy přicházející do styku s lanem, či kotvícím bodem, jsou rozšířené a šetří tak lano a snižují pro broušení karabiny, čímž prodlužují její životnost.
  • Plastový deflektor na západce napomáhá společně s tvarem karabiny ke správnému zatížení v hlavní podélné ose. V případě vytočení karabiny a zatížení expresky přes západku vrátí karabinu do správné polohy. Zároveň také usnadňuje cvaknutí lana.
  • CE EN 12275 typ B/ UIAA
  • Hmotnost: 28g/34g /63g celý set
  • Materiál: hliník
  • Světlost západky: 23mm / 26mm
  • Kapacita: 19mm / 21mm
  • Pevnost: Ange S 20kN, 9kN, 7kN; Ange L 22kN, 10kN, 7kN 

                     

Více informací naleznete v katalogu zboží.

Zpět na seznam

» Kvalitní služby zákazníkům «

Vertical Trade je jediný oficiální distributor vybavení a školení Petzl pro ČR a Slovensko

Vertical Trade s.r.o. je firma zabývající se dovozem a distribucí vybavení pro horolezectví, kemping, turistiku, a osobních ochranných prostředků pro práce ve výškách a nad volnou hloubkou. V České republice a na Slovensku zastupuje přední světové výrobce tohoto vybavení - značky Petzl, Cascade Designs (MSR, Thermarest, SealLine, Platypus), Montane, Chillaz, Mountain House a Vipole. Zboží dodáváme do všech outdoorových sítí a prodejen po celé ČR a SR. Více o firmě Vertical Trade.

Poradíme a prodáme vybavení značky PETZL pro sportovní lezení, horolezectví a vysokohorské lezení (zajišťujeme také záruční a pozáruční servis). Dále Vám nabízíme vybavení pro turistiku a pobyt v přírodě jakou jsou karimatky, čelovky, batohy, stany i oblečení od dalších námi zastupovaných značek.

Odborně Vám poradíme při výběru osobních ochranných pracovních prostředků (OOPP) pro práce ve výškách a nad volnou hloubkou (postroje, blokanty, slaňovací brzdy, karabiny, tlumiče a zachycovače pádu, lana, atd.). Značka PETZL a další námi zastupované firmy mají ve svém výrobním programu rovněž vybavení pro armádu a bezpečnostní složky.

Weblogo