Maglajz logo

PETZL - Čelové svítilny PIXA

uveřejněno

29.09.2011

PIXA je modelová řada svítilen určených speciálně pro profesionály, kteří pravidelně pracují ve tmě.

PETZL - Čelové svítilny PIXA

 

 

 

 

PIXA je modelová řada svítilen určených speciálně pro profesionály, kteří pravidelně pracují ve tmě. Osvětlují pracovní místo, zatímco ruce jsou volné pro pohodlnou a účinnou práci. Jejich největší klady: odolnost, spolehlivost, snadné použití a univerzálnost. Tuto řadu tvoří tři modely přizpůsobené různému použití.

Dle potřeb jednotlivých pracovních situací lze svítilnu PIXA nosit přímo na hlavě (elastický pásek), připojit na přilbu VERTEX nebo ALVEO (pomocí adaptéru, který je součástí), nebo položit na zem.

Aby svítilna PIXA lépe uspokojila potřeby profesionálních pracovníků, poskytuje různé druhy osvětlení. V oblasti pracovní zóny vydává rovnoměrné světlo. Integrovaný elektronický systém regulace zaručí, že světelný výkon nepoklesne při úbytku energie baterií.

Otočný vypínač se snadno drží a ovládá i v rukavicích. Umožní rychlou a přímou volbu různých režimů svícení. Víko pouzdra na baterie lze široce otevřít pro snadnou výměnu baterií, aniž byste riskovali jeho ztrátu.

PIXAVelká mechanická odolnost
Nárazy, pády, deformace: tyto svítilny jsou konstruovány tak, aby vydržely každodenní drsné podmínky spojené s používáním v pracovní sféře.PIXAUskladnění
Poloha svítilny PIXA při uskladnění chrání sklo čočky před poškozením a vypínač před náhodným zapnutím v brašně.
PIXAVoděodolnost

Čelové svítilny PIXA jsou vodotěsné a svítí i po celkovém ponoření do vody (stupeň ochrany IP 67).
PIXAChemická odolnost

Aby byla zaručena spolehlivá funkce svítilen v agresivním prostředí, byla jejich odolnost zkoušena za působení různých látek (detailní seznam na www.petzl.com).


Certifikace ATEX a HAZLOC
Svítilny PIXA jsou také konstruovány pro použití v prostředí s nebezpečím výbuchu. Normy ATEX: svítilny použitelné v plynném (Zóna 2) a  prašném (Zóna 22) prostředí. Normy HAZLOC: svítilny použitelné v plynném (Třída I Div 2) a prašném (Třída II Div 2) prostředí, nebo v nekontaminovaném prostředí. Certifikace je platná pouze s použitím alkalických baterií.Více informací naleznete v katalogu zboží.

Zpět na seznam

» Kvalitní služby zákazníkům «

Vertical Trade je jediný oficiální distributor vybavení
a školení Petzl pro ČR a Slovensko

Weblogo