Vertical - logo
Maglajz logo

Petzl Access Book

uveřejněno

18.01.2018

Petzl Access Book jsou brožury věnované různým tématům spojeným s lezením a dalšími sportovními aktivitami v přírodě.

Petzl Access Book

PETZL ACCESS BOOK

Příručky Petzl ACCESS BOOK jsou napsány pro to, aby vás doprovázely na cestě za vašimi cíly, jako alpinisty, lezce, lyžaře ...
Každá ACCESS BOOK bude věnována jiné aktivitě. Je to vlastně taková sbírka vybraných doporučení ze stránek Petzl.com

ACCES BOOK č. 1

První příručka je věnována lezení na umělé horolezecké stěně, výuce a/nebo opakování základů lezení s horním jištěním top-rope, nebo vytahováním cest na prvním konci lana jako prvolezec.

Stáhnout si ji můžete v české nebo slovenské verzi zde na našich stránkách:

                  Petzl Access Book                       

                            Petzl Access Book                     

Zpět na seznam

» Kvalitní služby zákazníkům «

Vertical Trade je jediný oficiální distributor vybavení a školení Petzl pro ČR a Slovensko

Vertical Trade s.r.o. je firma zabývající se dovozem a distribucí vybavení pro horolezectví, kemping, turistiku, a osobních ochranných prostředků pro práce ve výškách a nad volnou hloubkou. V České republice a na Slovensku zastupuje přední světové výrobce tohoto vybavení - značky Petzl, Cascade Designs (MSR, Thermarest, SealLine, Platypus), Montane, Chillaz, Mountain House a Vipole. Zboží dodáváme do všech outdoorových sítí a prodejen po celé ČR a SR. Více o firmě Vertical Trade.

Poradíme a prodáme vybavení značky PETZL pro sportovní lezení, horolezectví a vysokohorské lezení (zajišťujeme také záruční a pozáruční servis). Dále Vám nabízíme vybavení pro turistiku a pobyt v přírodě jakou jsou karimatky, čelovky, batohy, stany i oblečení od dalších námi zastupovaných značek.

Odborně Vám poradíme při výběru osobních ochranných pracovních prostředků (OOPP) pro práce ve výškách a nad volnou hloubkou (postroje, blokanty, slaňovací brzdy, karabiny, tlumiče a zachycovače pádu, lana, atd.). Značka PETZL a další námi zastupované firmy mají ve svém výrobním programu rovněž vybavení pro armádu a bezpečnostní složky.

Weblogo