Vertical - logo
Maglajz logo

Opět padělky značky Petzl

uveřejněno

16.04.2015

Na trhu se opět objevily padělky značky Petzl. Čtěte dále, jak je odhalit a jak postupovat v případě, že takový produkt máte.

Opět padělky značky Petzl

 

 

 

 

 

 

Informace týkající se padělaných produktů

Petzl se pravidelně potýká s padělanými verzemi svých produktů. Tyto padělané ochranné prostředky, které nejsou v souladu s našimi přísnými standardy kvality, představují skutečné nebezpečí pro uživatele. V krátkosti připomínáme vysoké standardy značky Petzl, pokud jde o bezpečnost, ryzika spojená s používáním padělaných výrobků, a metody pro identifikaci těchto padělků.

Standardy kvality značky Petzl

Originální produkty Petzl jsou vyráběny podle specifického procesu a odborných poznatků, které patří výhradně do vlastnictví značky Petzl. Produkty Petzl jsou vyráběny v souladu s velmi explicitními mezinárodními standardy, a jsou navrženy, testovány a vyráběny podle nejpřísnějších požadavků na kvalitu. Tyto požadavky jsou stejné na každém místě výroby Petzl. Více informací získáte shlédnutím následujících videí na Petzl.com:

Kopie produktů nebo padělané výrobky nejsou produkty značky Petzl a nesplňují platné normy. Nevztahují se na ně výhody poznatků a záruk kvality značky Petzl a mohou představovat vysoké riziko, nebo selhat při použití. Padělané výrobky jsou potenciálně nebezpečné.

Petzl v boji proti padělání

V několika posledních letech firma Petzl aktivně bojuje proti padělatelům. Tato bitva obsahuje několik procesů:

  • strategie ochrany všech inovací a originálních kreací patentovými právy, patenty designu a ochranné známky 
  • sledování každého trhu a široké škály distribučních kanálů 
  • důkladné vyšetřování s cílem najít zdroje výroby padělků 
  • právní postupy se soudy kompetentní jurisdikce, aby bylo zajištěno zničení padělků a výrobních zařízení

 

Jak se můžete chránit před nelegálními kopiemi a padělanými výrobky?

Výrobky Petzl jsou prodávány pouze prostřednictvím sítě oficiálních distributorů a autorizovaných prodejců. Tyto výrobky jsou nové a jsou dodávány s technickým návodem k používání. Nákupem výrobků prostřednictvím této sítě máte jistotu, že jste koupili originální produkt Petzl. Oficiálním zástupcem značky Petzl v České republice a na Slovensku je firma Vertical Trade s.r.o. Tuto informaci si můžete ověřit na stránkách Petzl: www.petzl.com/dealerlocator


User procedures for dealing with potentially FAKE PRODUCTS

 

Pro uživatelský postup, co dělat v případě potenciálního padělku, přejděte na tuto stránku  

Zpět na seznam

» Kvalitní služby zákazníkům «

Vertical Trade je jediný oficiální distributor vybavení a školení Petzl pro ČR a Slovensko

Vertical Trade s.r.o. je firma zabývající se dovozem a distribucí vybavení pro horolezectví, kemping, turistiku, a osobních ochranných prostředků pro práce ve výškách a nad volnou hloubkou. V České republice a na Slovensku zastupuje přední světové výrobce tohoto vybavení - značky Petzl, Cascade Designs (MSR, Thermarest, SealLine, Platypus), Montane, Chillaz, Mountain House a Vipole. Zboží dodáváme do všech outdoorových sítí a prodejen po celé ČR a SR. Více o firmě Vertical Trade.

Poradíme a prodáme vybavení značky PETZL pro sportovní lezení, horolezectví a vysokohorské lezení (zajišťujeme také záruční a pozáruční servis). Dále Vám nabízíme vybavení pro turistiku a pobyt v přírodě jakou jsou karimatky, čelovky, batohy, stany i oblečení od dalších námi zastupovaných značek.

Odborně Vám poradíme při výběru osobních ochranných pracovních prostředků (OOPP) pro práce ve výškách a nad volnou hloubkou (postroje, blokanty, slaňovací brzdy, karabiny, tlumiče a zachycovače pádu, lana, atd.). Značka PETZL a další námi zastupované firmy mají ve svém výrobním programu rovněž vybavení pro armádu a bezpečnostní složky.

Weblogo