Vertical - logo
Maglajz logo

Novinky Petzl pro skialp a skitouring

uveřejněno

20.07.2016

Právě přichází na trh novinky, které potěší všechny skialpinisty a skitouringové lyžaře.

Novinky Petzl pro skialp a skitouring

 

Pro nadcházející sezónu firma Petzl představuje sérii prduktů, které určitě potěší mnohé skialpinisty a skitouringové lyžaře. Vybrat si můžete z několika typů podle vaší náročnosti na hmotnost a výkon. Přinášíme vám stručný přehled všech produktů, podrobné údaje a informace o nejbližších prodejcích naleznete v našem katalogu zboží.

 

ALTITUDE

Ultra lehký úvazek pro skialpinismus a skitouring. Unikátní konstrukce a malý rozměr ve sbaleném stavu.

 Přejít do katalogu

Petzl Altitude Petzl Altitude
Petzl Altitude 

 

TOUR

Odolný a lehký základní úvazek pro skialpinismus a skitouring.

Přejít do katalogu

 Petzl Tour  Petzl Tour  Petzl Tour

 

RIDE

Lehký a praktický cepín, který se vejde do batohu a máte ho stále po ruce. Kovaná hlava má stejný výkon jako u klasického cepínu. 

 Přejít do katalogu

 Petzl Ride  Petzl Tour  Petzl Tour

 

LEOPARD FL

Ultra lehké hliníkové mačky určené pro nástupové cesty ve sněhu. Unikátní spojovací systém špičky a paty. Měkké vázání na trekingovou obuv. Malá kompaktní velikost ve sbaleném stavu. 

Přejít do katalogu

 Petzl Leopard FL  Petzl leopard FL  Petzl leopard FL

 

LEOPARD LLF

Ultra lehké hliníkové mačky určené pro skitouring a ledovcové lyžování. Unikátní spojovací systém špičky a paty.Vázání pasuje na všechny typy skialpinistické a horolezecké obuvi.

 Přejít do katalogu

 Petzl leopard LLF  Petzl leopard LLF  Petzl leopard LLF

 

IRVIS HYBRID

Lehké kombinované mačky pro skialpinismus. ocelová špička drží na ledu, hliníková pata snižuje hmotnost. Unikátní spojovací systém špičky a paty. Vyměnitelný přední třmen umožní použití na různé typy obuvi.

Přejít do katalogu

 

 Petzl Irvis Hybrid  Petzl Irvis Hybrid  Petzl Irvis Hybrid
Zpět na seznam

» Kvalitní služby zákazníkům «

Vertical Trade je jediný oficiální distributor vybavení a školení Petzl pro ČR a Slovensko

Vertical Trade s.r.o. je firma zabývající se dovozem a distribucí vybavení pro horolezectví, kemping, turistiku, a osobních ochranných prostředků pro práce ve výškách a nad volnou hloubkou. V České republice a na Slovensku zastupuje přední světové výrobce tohoto vybavení - značky Petzl, Cascade Designs (MSR, Thermarest, SealLine, Platypus), Montane, Chillaz, Mountain House a Vipole. Zboží dodáváme do všech outdoorových sítí a prodejen po celé ČR a SR. Více o firmě Vertical Trade.

Poradíme a prodáme vybavení značky PETZL pro sportovní lezení, horolezectví a vysokohorské lezení (zajišťujeme také záruční a pozáruční servis). Dále Vám nabízíme vybavení pro turistiku a pobyt v přírodě jakou jsou karimatky, čelovky, batohy, stany i oblečení od dalších námi zastupovaných značek.

Odborně Vám poradíme při výběru osobních ochranných pracovních prostředků (OOPP) pro práce ve výškách a nad volnou hloubkou (postroje, blokanty, slaňovací brzdy, karabiny, tlumiče a zachycovače pádu, lana, atd.). Značka PETZL a další námi zastupované firmy mají ve svém výrobním programu rovněž vybavení pro armádu a bezpečnostní složky.

Weblogo