Vertical - logo
Maglajz logo

Novinka 2020 od MSR: Thru-Link In-Line Microfilter

uveřejněno

01.06.2020

Vodní filtr, který s vámi drží krok a promění každý zásobník vody, ať už lahev, či hydrovak, ve filtrační systém na vodu.

Novinka 2020 od MSR: Thru-Link In-Line Microfilter

Thru-Link Inline Filter promění váš hydrovak ve filtrační systém, díky kterému budete mít čistou vodu vždy po ruce. Ultralehký a odolný filtr snadno a rychle připojíte k jakémukoliv zásobníku vody. Umožňuje filtraci vody tak rychle, jak rychle ji pijete, a to bez jakéhokoliv pumpování. 

 

Funkčnost, skladnost a nízká váha, takové jsou přednosti Thru-Link Inline filtru, který je nejjednodušším řešením filtrace vody na cestách. Snadno jej připevníte k hydrovaku, filtrace může začít a vy můžete pít. Filtr okamžitě přefiltruje vodu a tak není problém vychutnávat si čistou vodu za chůze. Filtr je navržen pro pití s vysokým průtokem tak, aby vás filtrování nezdržovalo a mohli jste zůstat hydratovaní na svých cestách přírodou.

msr thru link microfilter

Thru-Link Inline je kompatibilní s jakýkoli hydrovakem a je vybaven, jak dutým, tak uhlíkovým vláknem. Díky nim neucítíte ve vodě žádné pachy, chemikálie a je naprosto zdravotně nezávadná a chutná.

Při kempování můžete Thru-Link Inline použít jako filtr pro gravitační systém, aniž byste museli pumpovat.

msr thru link inline

 

  • Zůstat v pohybu:  Nemusíte zastavovat, abyste mohli filtrovat. Jednoduše naberete vodu a filtrujete za chůze. Filtr je navržen speciálně pro rychlé a snadné filtrování i pití.
  • Dvojitá filtrace: Duté vlákno odstraňuje z vody částice, patogeny a mikroplasty, uhlíková filtrace pak odstraňuje chemikálie, pachy.
  • Snadná manipulace: Kompatibilní se všemi hydrovaky.
  • Testováno: Testováno americkou armádou více, jak 10 let. Robustní, odolný a ultrazvukem svařovaný obal.
  • Účinný proti: Bakteriím (99.9999%), prvokům (99.9%) a ostatním nečistotám (písek, mikroplasty). Splňuje standardy americké pitné vody EPA* a NSF protokol P231 testovaný proti bakteriím a prvokům.
  • MOC: 1 454 Kč

 

Vyrobeno v USA z materiálů vyrobených v USA i dovezených.

Zpět na seznam

» Kvalitní služby zákazníkům «

Vertical Trade je jediný oficiální distributor vybavení a školení Petzl pro ČR a Slovensko

Vertical Trade s.r.o. je firma zabývající se dovozem a distribucí vybavení pro horolezectví, kemping, turistiku, a osobních ochranných prostředků pro práce ve výškách a nad volnou hloubkou. V České republice a na Slovensku zastupuje přední světové výrobce tohoto vybavení - značky Petzl, Cascade Designs (MSR, Thermarest, SealLine, Platypus), Montane, Chillaz, Mountain House a Vipole. Zboží dodáváme do všech outdoorových sítí a prodejen po celé ČR a SR. Více o firmě Vertical Trade.

Poradíme a prodáme vybavení značky PETZL pro sportovní lezení, horolezectví a vysokohorské lezení (zajišťujeme také záruční a pozáruční servis). Dále Vám nabízíme vybavení pro turistiku a pobyt v přírodě jakou jsou karimatky, čelovky, batohy, stany i oblečení od dalších námi zastupovaných značek.

Odborně Vám poradíme při výběru osobních ochranných pracovních prostředků (OOPP) pro práce ve výškách a nad volnou hloubkou (postroje, blokanty, slaňovací brzdy, karabiny, tlumiče a zachycovače pádu, lana, atd.). Značka PETZL a další námi zastupované firmy mají ve svém výrobním programu rovněž vybavení pro armádu a bezpečnostní složky.

Weblogo