Vertical - logo
Maglajz logo

Nové cepíny Petzl v roce 2015

uveřejněno

28.01.2015

Kolekce nových cepínů Petzl pro ledovcovou turistiku a alpinismus pro rok 2015.

Nové cepíny Petzl v roce 2015

SUMMIT EVO
Summit Evo je klasický cepín pro alpinismus s velmi moderním technickým designem. Vhodný pro veškeré druhy alpinismu. Je výjimečně lehký avšak s dostatečnou hmPetzl Summit Evootností na hlavě pro vyvážený zásek. Násada tvarovaná vodním lisem poskytuje vynikající úchop v zakřivení a vyznačuje se technickým designem. Horní část násady je zakřivená, aby poskytovala dostatečně volný prostor pro zásek při lezení v ledu. Hlava, hrot a lopatka tvoří jeden celek a jsou kované za tepla z nerezové oceli. Násada je vyrobena z lehkého a vysoce pevného hliníku 7075, který se používá v leteckém průmyslu. Vyrábí se ve třech délkách: 60, 68 a 75 cm. Hmotnost: 350, 370 a 390 g.

Petzl SummitSUMMIT
Summit je klasický cepín pro alpinismus nabízející vyvážený poměr ceny a výkonu. Je lehký a poskytuje vynikající kotvící vlastnosti. Ergonomická násada poskytuje vynikající úchop. Horní část násady je zakřivená, aby poskytovala dostatečně volný prostor pro zásek při lezení v ledu. Dolní část je rovná a zaručuje účinný průnik sněhem při chůzi do svahu. Hlava a hrot jsou kovány za tepla z nerezové oceli a zajišťují solidní zásek. Hrot má na špičce tloušťku 3 mm, je odolný a opatřený zuby na špičce, snadno pronikne tvrdým sněhem a ledem. Od špičky směrem ke středu se hrot rozšiřuje, aby usnadnil kotvení v měkkém sněhu. Zuby na horní hraně hrotu zajišťují pevné a jisté umístění cepínu při páčení "piolet rampe". Dolní konec násady je opatřen kovaným hrotem z nerezové oceli. vyrábí se ve třech délkách: 52, 59 a 66 cm. Hmotnost: 360, 380 a 400 g.

Petzl Glacier

GLACIER
Kompaktní lehký cepín určený pro tradiční ledovcovou turistiku a alpinismus. Je lehký a pohodlný, hlava poskytuje výborný úchop. Hrot i násada jsou lehké, přesto extrémně odolné a pevné. Vynikající kotvící vlastnosti v tvrdém sněhu a ledu, tvar hrotu umožňuje jistý a stabilní zásek. Hrot z kované nerezové oceli je opatřen zuby a špička tlustá 3 mm se směrem k hlavě rozšiřuje. Dolní konec násady je opatřen kovaným hrotem z nerezové oceli, který usnadňuje zapíchnutí do tvrdého sněhu. Vyrábí se ve třech délkách: 60, 68 a 75 cm. Hmotnost: 350, 370 a 390 b.

 

GLACIER LITERIDEPetzl Glacier Literide
Kompaktní lehký cepín určený pro skialpinismus, lyžování ve volném terénu na příkrých svazích hor a pro ultra lehké lezecké nebo běžecké výpravy do hor. Vysoká pevnost a praktické prvky. ocelový hrot vysoké kvaliy (stejný materiál jako u technických zbraní do ledu). velmi odolná ocelová lopatka poskytuje oporu pro pohodlný úchop a tvar hran zajišťuje účinné sekání stupů. sklon lopatky směruje cepín do sněhu ve správné poloze (při "piolet-canne"). Hlava a dolní hrot jsou opatřeny otvory pro připojení karabiny, nebo smyčky. Násada je vyrobena z vysoce kvalitního hliníku 7075, který se používá v leteckém průmyslu, a je eloxována pro vyšší ochranu. Dolní část násady má ergonomické prolisy, které usnadňují úchop. Vyrábí se v délce 50 cm. Hmotnost. 320 g.

Více informací naleznete v katalogu zboží   

Zpět na seznam

» Kvalitní služby zákazníkům «

Vertical Trade je jediný oficiální distributor vybavení a školení Petzl pro ČR a Slovensko

Vertical Trade s.r.o. je firma zabývající se dovozem a distribucí vybavení pro horolezectví, kemping, turistiku, a osobních ochranných prostředků pro práce ve výškách a nad volnou hloubkou. V České republice a na Slovensku zastupuje přední světové výrobce tohoto vybavení - značky Petzl, Cascade Designs (MSR, Thermarest, SealLine, Platypus), Montane, Chillaz, Mountain House a Vipole. Zboží dodáváme do všech outdoorových sítí a prodejen po celé ČR a SR. Více o firmě Vertical Trade.

Poradíme a prodáme vybavení značky PETZL pro sportovní lezení, horolezectví a vysokohorské lezení (zajišťujeme také záruční a pozáruční servis). Dále Vám nabízíme vybavení pro turistiku a pobyt v přírodě jakou jsou karimatky, čelovky, batohy, stany i oblečení od dalších námi zastupovaných značek.

Odborně Vám poradíme při výběru osobních ochranných pracovních prostředků (OOPP) pro práce ve výškách a nad volnou hloubkou (postroje, blokanty, slaňovací brzdy, karabiny, tlumiče a zachycovače pádu, lana, atd.). Značka PETZL a další námi zastupované firmy mají ve svém výrobním programu rovněž vybavení pro armádu a bezpečnostní složky.

Weblogo