Vertical - logo
Maglajz logo

NEO AIR ALL SEASON

uveřejněno

30.08.2011

Další zdokonalení úspěšné nafukovací matrace nové generace NEO AIR od THERMAREST.

NEO AIR ALL SEASON

THERMAREST

Nová technologie nafukovacích matrací představená firmou Thermarest v roce 2009 u matrace NEO AIR se osvědčila natolik, že Thermarest neustále vylepšuje a přichází na trh s dalšími modifikacemi. V loňském roce uvedl na trh model NEO AIR TREKKER, který je vyroben stejnou technologií, ale za použití odolnějších a lacinějších materiálů. Tento model je určený uživatelům, kteří pro své aktivity potřebují odolnější materiály, které snesou hrubší zacházení, a zároveň jim nevadí vyšší hmotnost.Neo Air Trekker

Ve Neo Airdruhé polovině roku 2011 přichází na trh další verze, tentokrát nejteplejší z kolekce - NeoAir All Season. Materiál a konstrukce je stejná jako u první verze NeoAir. Nově je použito několik vrstev a přepážek s hlinikovým zátěrem, který se u prvního modelu osvědčil. Tato technologie izolačních vrstev uvnitř matrace funguje jako tepelný reflektor, který odráží chlad ze země a naopak vrací teplo produkované lidským tělem zpět. Patentovaná technologie Triangular Core Matrix™ vytváří více než 100 vnitřních buněk a Reflexní bariéry drží ohřátý vzduch uvnitř matrace, což zvyšuje hodnotu tepelného odporu "R-value" bez navýšení hmotnosti, nebo objemu jako u klasických karimatek. Odolné materiály a konstrukce dávají matraci All Season pevnost, aby vydržela i v nepříznivých podmínkách všech ročních období.

Další novinkou u této matrace je způsob nafukování: skladovací obal na matraci je dvouvrstvý a je možné ho rozbalit, čímž se vytvoří velký pytel. Tento pytel má ventil, který se nasadí na ventil matrace. Princip nafukování je jednoduchý - do pytle se máchnutím nachytá vzduch a otvor se uzavře, potom se ventil nasadí na matraci a tlakem na pytel se nachytaný vzduch vyfoukne do matrace. Tento zbůsob má několik výhod:

- ti z vás, kteří nafukování neudýcháte si šetříte plíce
- tento způsob je rychlejší a méně namáhavý
- nejdůležitější výhodou je, že v chladných podmínkách se do matrace nedostane vlhkost z úst, která potom uvnitř zmrzne a sníží tepelně izolační vlastnosti matrace

PARAMETRY regular:
HMOTNOST: 540g       TLOUŠŤKA: 6,3 cm     TEPELNÝ ODPOR R 4,9       Doporučená MOC s DPH: 3 650Kč 

V prodeji bude od Září 2011

Top Inovation Award v kategorii Sleeping technologies:

Španělský mountain adventure časopis DESNIVEL udělil matraci Thermarest NeoAir AllSeason nejvyšší cenu za top inovaci v roce 2011.

Zpět na seznam

» Kvalitní služby zákazníkům «

Vertical Trade je jediný oficiální distributor vybavení a školení Petzl pro ČR a Slovensko

Vertical Trade s.r.o. je firma zabývající se dovozem a distribucí vybavení pro horolezectví, kemping, turistiku, a osobních ochranných prostředků pro práce ve výškách a nad volnou hloubkou. V České republice a na Slovensku zastupuje přední světové výrobce tohoto vybavení - značky Petzl, Cascade Designs (MSR, Thermarest, SealLine, Platypus), Montane, Chillaz, Mountain House a Vipole. Zboží dodáváme do všech outdoorových sítí a prodejen po celé ČR a SR. Více o firmě Vertical Trade.

Poradíme a prodáme vybavení značky PETZL pro sportovní lezení, horolezectví a vysokohorské lezení (zajišťujeme také záruční a pozáruční servis). Dále Vám nabízíme vybavení pro turistiku a pobyt v přírodě jakou jsou karimatky, čelovky, batohy, stany i oblečení od dalších námi zastupovaných značek.

Odborně Vám poradíme při výběru osobních ochranných pracovních prostředků (OOPP) pro práce ve výškách a nad volnou hloubkou (postroje, blokanty, slaňovací brzdy, karabiny, tlumiče a zachycovače pádu, lana, atd.). Značka PETZL a další námi zastupované firmy mají ve svém výrobním programu rovněž vybavení pro armádu a bezpečnostní složky.

Weblogo