Vertical - logo
Maglajz logo

MYO RXP se vrací

uveřejněno

23.02.2015

Oblíbená svítilna Petzl MYO RXP se po delší přestávce vrací výkonnější a spolehlivější

MYO RXP se vrací

Oblíbená čelová svítilna Petzl MYO RXP se po roční přestávce vrací zpět ve třetí modelové řadě. Výkon je zvýšený na slušných 370 lumenů, což odpovídá první verzi modelu Petzl Nao. Problémové místo vstupu kabelu do těla svítilny, které zlobilo u první verze, bylo předěláno a nyní je místo vstupu opatřeno kloubovým spojením, u kterého nedochází k opotřebení kabelu.

Svítilna je opatřena jednou výkonnou LED diodou se zaostřeným paprskem pro daleký dosvit a výklopnou širokoúhlou čočkou, která rozptýlí paprsek pro osvětlení blízkého okolí. Milovníky vytrvalostních outdoorových aktivit, ultra trail maratonové běžce, ale i horolezce nebo cestovatele potěší, že svítilna funguje na klasické tužkové baterie AA všech typů (alkalické, lithiové, Ni-MH, Ni-Cd), které jsou uloženy v pouzdře v zadní části hlavového pásku.

Světelný tok je založen na technologii Constant Lighting, pouze u maximálního výkonu svítilna funguje v základní technologii Standard Lighting. Silné a výkonné světlo 370 lumenů v režimu posilovače výkonu BOOST a 280 lumenů v režimu maximálního svícení. V režimech Economic a Optimum svítilna funguje v technologii CONSTANT LIGHTING (intenzita svícení neklesá po celou dobu životnosti baterií a při téměř úplném vybití baterií se přepne do nouzového režimu). V režimu Maximum svítilna funguje v technologii STANDARD LIGHTING, kdy výkon klesá s vybíjením baterií. Intenzitu jednotlivých režimů lze navolit z 10 odstupňovaných výkonů podle požadavků na výkon, nebo dobu svícení.

Parametry jednolivých režimů:

Technologie svícení Režim Svítivost
Dosvit
Výdrž Rezerva
CONSTANT LIGHTING 1 20 lm 30 m 40 h 3 lm - 50 h
2 30 lm 35 m 30 h
3 40 lm 40 m 19 h
5 80 lm 55 m 9 h
7 120 lm 70 m 4 h
8 150 lm 80 m

3 h

9 170 lm 90 m 2 h

 

Technologie svícení Režim Svítivost Dosvit
Výdrž Rezerva
CONSTANT LIGHTING 4 Economic 60 lm 50 m 13 h 3 lm - 50 h
6 Optimum 110 lm 65 m 5 h
STANDARD LIGHTING 10 Maximum 280 lm 105 m 50 h -
- Boost 370 lm -

 

Více informací v katalogu zboží   

Zpět na seznam

» Kvalitní služby zákazníkům «

Vertical Trade je jediný oficiální distributor vybavení a školení Petzl pro ČR a Slovensko

Vertical Trade s.r.o. je firma zabývající se dovozem a distribucí vybavení pro horolezectví, kemping, turistiku, a osobních ochranných prostředků pro práce ve výškách a nad volnou hloubkou. V České republice a na Slovensku zastupuje přední světové výrobce tohoto vybavení - značky Petzl, Cascade Designs (MSR, Thermarest, SealLine, Platypus), Montane, Chillaz, Mountain House a Vipole. Zboží dodáváme do všech outdoorových sítí a prodejen po celé ČR a SR. Více o firmě Vertical Trade.

Poradíme a prodáme vybavení značky PETZL pro sportovní lezení, horolezectví a vysokohorské lezení (zajišťujeme také záruční a pozáruční servis). Dále Vám nabízíme vybavení pro turistiku a pobyt v přírodě jakou jsou karimatky, čelovky, batohy, stany i oblečení od dalších námi zastupovaných značek.

Odborně Vám poradíme při výběru osobních ochranných pracovních prostředků (OOPP) pro práce ve výškách a nad volnou hloubkou (postroje, blokanty, slaňovací brzdy, karabiny, tlumiče a zachycovače pádu, lana, atd.). Značka PETZL a další námi zastupované firmy mají ve svém výrobním programu rovněž vybavení pro armádu a bezpečnostní složky.

Weblogo