Vertical - logo
Maglajz logo

Muchovman 2011 is over

uveřejněno

26.05.2011

Další ročník extrémního závodu MUCHOVMAN je za námi. Jaký byl? Možná, že jeden z nejpovedenějších.

Muchovman 2011 is over

Další ročník extrémního závodu MUCHOVMAN je za námi. Jaký byl? Možná, že jeden z nejpovedenějších. Počasí bylo ideální, počet závodníků nekonečný a průběh perfektní. Náš tým zajišťoval občerstvení závodníků na předávce a v cíli a musíme konstatovat, že díky počasí a náročnosti závodu byla žízeň veliká. Vše, co jsme na stánku měli, se do poslední kapky zkonzumovalo.

Více informací a výsledky závodu najdete na www.muchovman.net 

Zpět na seznam

» Kvalitní služby zákazníkům «

Vertical Trade je jediný oficiální distributor vybavení a školení Petzl pro ČR a Slovensko

Vertical Trade s.r.o. je firma zabývající se dovozem a distribucí vybavení pro horolezectví, kemping, turistiku, a osobních ochranných prostředků pro práce ve výškách a nad volnou hloubkou. V České republice a na Slovensku zastupuje přední světové výrobce tohoto vybavení - značky Petzl, Cascade Designs (MSR, Thermarest, SealLine, Platypus), Montane, Chillaz, Mountain House a Vipole. Zboží dodáváme do všech outdoorových sítí a prodejen po celé ČR a SR. Více o firmě Vertical Trade.

Poradíme a prodáme vybavení značky PETZL pro sportovní lezení, horolezectví a vysokohorské lezení (zajišťujeme také záruční a pozáruční servis). Dále Vám nabízíme vybavení pro turistiku a pobyt v přírodě jakou jsou karimatky, čelovky, batohy, stany i oblečení od dalších námi zastupovaných značek.

Odborně Vám poradíme při výběru osobních ochranných pracovních prostředků (OOPP) pro práce ve výškách a nad volnou hloubkou (postroje, blokanty, slaňovací brzdy, karabiny, tlumiče a zachycovače pádu, lana, atd.). Značka PETZL a další námi zastupované firmy mají ve svém výrobním programu rovněž vybavení pro armádu a bezpečnostní složky.

Weblogo