Vertical - logo
Maglajz logo

MSR Windburner System

uveřejněno

09.08.2018

MSR představuje systém, který si můžete přizpůsobit vašim potřebám.

MSR Windburner System

 

MSR představuje systém, který si můžete přizpůsobit vašim potřebám. Začnete s jedním systémem, který zrovna potřebujete pro vaši aktivitu, a později si pořídíte další doplňky tak, jak se budou měnit požadavky na vaše další dobrodružné výpravy.

MSR Windburner System

MSR WindBurner uvaří vodu 4 x rychleji než konkurenční systémy ve větrných a mrazivých podmínkách.

MSR Windburner System

Hrnce WindBurner jsou opatřeny systémem, který chrání hořák vařiče před větrem. To maximalizuje přenos tepla do hrnce, přičemž vaří vodu rychleji při použití menšího množství paliva. Hrnce WindBurner poskytují tuto ochranu proti větru dvěma způsoby.

Vestavěný výměník tepla
Tento výkonný výměník plně uzavírá hořák a vytváří nejrychlejší způsob vaření.
Najdete ho u produktů: Personal Pot, Duo Pot a Stock Pot

Lapač tepla
Tento kroužek chrání hořák před větrem a zároveň umožňuje rovnoměrné rozložení
tepla v nádobě.

 

Regulátor tlaku
Regulátor udržuje výkon vařiče i při poklesu tlaku plynu v kartuši vlivem chladnějších teplot, nebo úbytku paliva. To znamená, že vařič bude spolehlivě fungovat v reálných podmínkách.

Systém MSR WindBurner je výjimečný svojí sbalitelností. Jednotlivé sady můžete pohodlně sbalit do sebe do nejmenších možných rozměrů a snadno přepravovat.

                       
Personal system
pro individuální výlety 
  Personal Pot + Duo System
pro 3 a více osob
 

Group System + Stock Pot + Skillet
pro skupinové vaření

 

Více informací o systémech MSR WINDBURNER  naleznete v našem katalogu zboží

MSR Windburner System

Zpět na seznam

» Kvalitní služby zákazníkům «

Vertical Trade je jediný oficiální distributor vybavení a školení Petzl pro ČR a Slovensko

Vertical Trade s.r.o. je firma zabývající se dovozem a distribucí vybavení pro horolezectví, kemping, turistiku, a osobních ochranných prostředků pro práce ve výškách a nad volnou hloubkou. V České republice a na Slovensku zastupuje přední světové výrobce tohoto vybavení - značky Petzl, Cascade Designs (MSR, Thermarest, SealLine, Platypus), Montane, Chillaz, Mountain House a Vipole. Zboží dodáváme do všech outdoorových sítí a prodejen po celé ČR a SR. Více o firmě Vertical Trade.

Poradíme a prodáme vybavení značky PETZL pro sportovní lezení, horolezectví a vysokohorské lezení (zajišťujeme také záruční a pozáruční servis). Dále Vám nabízíme vybavení pro turistiku a pobyt v přírodě jakou jsou karimatky, čelovky, batohy, stany i oblečení od dalších námi zastupovaných značek.

Odborně Vám poradíme při výběru osobních ochranných pracovních prostředků (OOPP) pro práce ve výškách a nad volnou hloubkou (postroje, blokanty, slaňovací brzdy, karabiny, tlumiče a zachycovače pádu, lana, atd.). Značka PETZL a další námi zastupované firmy mají ve svém výrobním programu rovněž vybavení pro armádu a bezpečnostní složky.

Weblogo