Vertical - logo
Maglajz logo

MSR WindBoiler Stove System

uveřejněno

12.02.2015

Nový lehký a výkonný osobní vařící systém, který funguje i ve větru

MSR WindBoiler Stove System

 

 

 

 

 

 

MSR WINDBOILER - osobní systém vařiče, který funguje i ve větru

MSR přichází na trh s novým lehký a výkonným systémem vařiče a nádoby pro sólo cestovatele a minimalisty. Skrývá v sobě technologii úspěšného modelu REACTOR, kde vařič nehoří plamenem, ale speciální pěna vydává sálavé teplo, které prostřednictvím tepelného výměníku přechází přímo do nádoby. V silném větru tak nedochází ke ztrátám tepla. WindBoiler Stove System je ideální pro výlety do přírody a víkendové kempování. Jeho sálavý vařič dokonale spojený s nádobou zajišťuje větruodolnost a umožňuje rychlé uvaření vody v podmínkách, kdy ostatní vařiče chladnou. V nádobě integrovaný výměník účinně rozvádí teplo do těsně nasazené nádoby a vy můžete mít rychle připravený teplý nápoj.

 

Proč je vařič větru odolný?

  • Větru odolný je díky speciálnímu hořáku, který nehoří plamenem, ale hmota uvnitř pohlcuje plamen a vydává pouze sálavé teplo, které prostupuje tepelným výměníkem přímo do nádoby.
  • Nádoba s integrovaným tepelným výměníkem je těsně nasazená na vařič a je zajištěna proti rozpojení. Vzduch potřebný k hoření se dostává do vařiče kanálky poblíž hořáku, těsné spojení hořáku a výměníku tepla chrání plamen proti větru a zabraňuje tepelným ztrátám.
  • Regulátor tlaku plynu zajišťuje konstantní výkon i když tlak v kartuši poklesne.
  • Systém funguje rychle a spolehlivě v nehostinných podmínkách.

 

Více informací naleznete v katalogu zboží 

Zpět na seznam

» Kvalitní služby zákazníkům «

Vertical Trade je jediný oficiální distributor vybavení a školení Petzl pro ČR a Slovensko

Vertical Trade s.r.o. je firma zabývající se dovozem a distribucí vybavení pro horolezectví, kemping, turistiku, a osobních ochranných prostředků pro práce ve výškách a nad volnou hloubkou. V České republice a na Slovensku zastupuje přední světové výrobce tohoto vybavení - značky Petzl, Cascade Designs (MSR, Thermarest, SealLine, Platypus), Montane, Chillaz, Mountain House a Vipole. Zboží dodáváme do všech outdoorových sítí a prodejen po celé ČR a SR. Více o firmě Vertical Trade.

Poradíme a prodáme vybavení značky PETZL pro sportovní lezení, horolezectví a vysokohorské lezení (zajišťujeme také záruční a pozáruční servis). Dále Vám nabízíme vybavení pro turistiku a pobyt v přírodě jakou jsou karimatky, čelovky, batohy, stany i oblečení od dalších námi zastupovaných značek.

Odborně Vám poradíme při výběru osobních ochranných pracovních prostředků (OOPP) pro práce ve výškách a nad volnou hloubkou (postroje, blokanty, slaňovací brzdy, karabiny, tlumiče a zachycovače pádu, lana, atd.). Značka PETZL a další námi zastupované firmy mají ve svém výrobním programu rovněž vybavení pro armádu a bezpečnostní složky.

Weblogo