Vertical - logo
Maglajz logo

MSR Trailshot

uveřejněno

16.08.2017

Malý a lehký "kapesní" filtr na vodu.

MSR Trailshot

MSR TRAILSHOT

Filtr určený pro aktivity v pohybu – jako např. trail running, trekking, nebo mountain biking. Nemusíte přepravovat objemné nádoby s vodou, Trailshot je pro vás ultra lehké řešení. Čistou vodu můžete mít po celý den.

Technologie dutých vláken

Mikro póry v dutých vláknech propustí vodu, ale zachytí škodlivé prvoky jako girardia a cryptosporidium, a také bakterie typu salmonela. Pozor, nefiltruje viry!

 

Pít můžete přímo ze zdroje

 

Díky náustku na filtru můžete pít přímo ze zdroje vody, nebo si naplnit pitnou láhev, či vak, na pozdější dobu.

Ultralehký a kompaktní

Je tak malý, že se nevyplatí nechat ho doma. Váží pouhých 142 g a vejde se pohodlně do kapsy vašeho batohu.

  • 1 litr přefiltruje za 60 vteřin
  • splňuje standarty US EPA pro pitnou vodu a NSF protokol P321 pro odstranění bakterií (99,9999%), prvoků (99,9%) a částic
  • vyměnitelná filtrační náplň
  • je skladný
  • jednoduché čištění, zatřepáním nebo zpětným propláchnutím ihned na místě obnovíme průtok
  • lze jej snadno čistit bez použití nářadí, je možné ho kompletně rozebrat

 

Informace o nejbližsích prodejcích naleznete v našem katalogu zboží

Zpět na seznam

» Kvalitní služby zákazníkům «

Vertical Trade je jediný oficiální distributor vybavení a školení Petzl pro ČR a Slovensko

Vertical Trade s.r.o. je firma zabývající se dovozem a distribucí vybavení pro horolezectví, kemping, turistiku, a osobních ochranných prostředků pro práce ve výškách a nad volnou hloubkou. V České republice a na Slovensku zastupuje přední světové výrobce tohoto vybavení - značky Petzl, Cascade Designs (MSR, Thermarest, SealLine, Platypus), Montane, Chillaz, Mountain House a Vipole. Zboží dodáváme do všech outdoorových sítí a prodejen po celé ČR a SR. Více o firmě Vertical Trade.

Poradíme a prodáme vybavení značky PETZL pro sportovní lezení, horolezectví a vysokohorské lezení (zajišťujeme také záruční a pozáruční servis). Dále Vám nabízíme vybavení pro turistiku a pobyt v přírodě jakou jsou karimatky, čelovky, batohy, stany i oblečení od dalších námi zastupovaných značek.

Odborně Vám poradíme při výběru osobních ochranných pracovních prostředků (OOPP) pro práce ve výškách a nad volnou hloubkou (postroje, blokanty, slaňovací brzdy, karabiny, tlumiče a zachycovače pádu, lana, atd.). Značka PETZL a další námi zastupované firmy mají ve svém výrobním programu rovněž vybavení pro armádu a bezpečnostní složky.

Weblogo