Vertical - logo
Maglajz logo

MSR Guardian Purifier - nový revoluční filtr

uveřejněno

27.04.2016

MSR Guardian Purifier - nejpokročilejší filtrační systém na světě, který odstraňuje viry, bakterie, prvoky a nečistoty.

MSR Guardian Purifier - nový revoluční filtr

MSR Guardian Purifier

Nejpokročilejší přenosný filtrační systém na světě

Vyroben dle nejvyšších požadavků armády s převratnou technologií, Guardian Purifier je jednoduše nejbezpečnější filtr s nejjednodušším způsobem filtrování vody prakticky kdekoliv na zeměkouli.

 
 
 

MSR Guardian filtr

MSR uvádí na trh nejnovější filtrační systém – MSR Guardian Purifier. Cílem vývojářů z dílny MSR bylo vymyslet nejrychlejší, nejjednodušší způsob, jak přefiltrovat vodu kdekoliv na světě. Ve spolupráci s armádou vynalezli pokročilou technologii, použitelnou pro všechny cestovatele, milovníky přírody i pro případ neočekávaných katastrof. Kartuše z dutého vlákna uvnitř zařízení spolehlivě přefiltruje patogeny, dokonce i viry, z nejšpinavějších vod. Filtr je možné opakovaně používat bez nutného zpětného proplachování, nebo kartáčování kartuše. Je totiž vybaven dvěma hadičkami a systémem zpětného proplachu během filtrování. Při pumpování se 10% přefiltrované vody vrací přes kartuši ven do místa odběru.

Co MSR Guardian umí?

VIRY

BAKTERIE

PROTOZOA

NEČISTOTY

Jako např:

Norovirus / Norwalk    

Rotavirus

Hepatitis A virus

 

Jako např:

E. coli

Shigella

Salmonella              

Cholera

Jako např:

Giardia

Cryptosporidium         

Amoebae

 

Jako např:                

Usazeniny

Bahno

Hlínu

 

To vše jednoduchým pumpováním.

Více informací naleznete v katalogu zboží 

Zpět na seznam

» Kvalitní služby zákazníkům «

Vertical Trade je jediný oficiální distributor vybavení a školení Petzl pro ČR a Slovensko

Vertical Trade s.r.o. je firma zabývající se dovozem a distribucí vybavení pro horolezectví, kemping, turistiku, a osobních ochranných prostředků pro práce ve výškách a nad volnou hloubkou. V České republice a na Slovensku zastupuje přední světové výrobce tohoto vybavení - značky Petzl, Cascade Designs (MSR, Thermarest, SealLine, Platypus), Montane, Chillaz, Mountain House a Vipole. Zboží dodáváme do všech outdoorových sítí a prodejen po celé ČR a SR. Více o firmě Vertical Trade.

Poradíme a prodáme vybavení značky PETZL pro sportovní lezení, horolezectví a vysokohorské lezení (zajišťujeme také záruční a pozáruční servis). Dále Vám nabízíme vybavení pro turistiku a pobyt v přírodě jakou jsou karimatky, čelovky, batohy, stany i oblečení od dalších námi zastupovaných značek.

Odborně Vám poradíme při výběru osobních ochranných pracovních prostředků (OOPP) pro práce ve výškách a nad volnou hloubkou (postroje, blokanty, slaňovací brzdy, karabiny, tlumiče a zachycovače pádu, lana, atd.). Značka PETZL a další námi zastupované firmy mají ve svém výrobním programu rovněž vybavení pro armádu a bezpečnostní složky.

Weblogo