Maglajz logo

Misrovství Evropy v arboristice 2011

uveřejněno

31.05.2011

17. - 18. června se v rakouské Vienna Prater koná další ročník Mistrovství Evropy v arboristice pořádaný mezinárodní arboristickou asociací ETCC a arboristickou společností ISA (International Society of Arboriculture).

Misrovství Evropy v arboristice 2011

Firma Petzl je dloholetým partnerem této události a v loňském roce se tento šampionát konal v Praze, kde značku jako zástupce pro ČR a Slovensko reprezentoval Vertical Sport.

Účelem této události je shromáždit profesionální arboristy, kteří si poměří své schopnosti a dovednosti v různých disciplínách:

  • nahazování pytlíku do koruny stromu
  • výstup šplhem s přírazem tzv. FOOTLOCK
  • výstup do koruny stromu v pracovních podmínkách
  • výstup do koruny stromu na rychlost
  • záchrana z koruny stromu

Každá z těchto aktivit prověří jejich dovednosti co se týče lezení, šikovnosti, bezpečného pohybu v koruně stromu, různých technik záchrany kolegy z koruny stromu v případě potíží.

Tato série mistrovství zároveň umožňuje lépe představit a prezentovat tuto profesi evropské veřejnosti a podpořit bezpečnost práce ve velmi specifickém pracovním prostředí. Profesionální arboristé si během soutěžení mohou předat své zkušenosti a odhalit nové techniky a pomůcky, které usnadní jejich náročnou práci.

Petzl, jako partner tohoto mistrovství, představí novou sérii přileb ALVEO a některé další produkty používané v arboristice. Na místě bude také umístěno testovací centrum, kde bude možné si novinky vyzkoušet.

- ETCC oficiální stránky

 

       SequoiaSequoia Swing Alveo VentAscentree

 

 

Fotografie z loňského Mistrovství Evropy ETCC v Praze.

Zpět na seznam

» Kvalitní služby zákazníkům «

Vertical Trade je jediný oficiální distributor vybavení
a školení Petzl pro ČR a Slovensko

Weblogo