Vertical - logo
Maglajz logo

Metodický víkend ČHS

uveřejněno

17.04.2012

ČHS pořádá tuto sobotu a neděli metodický den pro veřejnost, budeme tam také.

Metodický víkend ČHS

Tento víkend 21.4. a 22.4. pořádá v Milovech na Vysočině a na skalách Drátníku Český horolezecký svaz metodický víkend pro širokou veřejnost. Jedná se o soubor praktických seminářů pro kohokoliv, kdo se přihlásí, tedy nejen pro členy ČHS. Vertical Trade jako zástupce Petzl a oficiální partner ČHS se podílí na organizaci a budeme tam mít jedno stanoviště. Navazujeme na velmi oblíbenou řadu seminářů pořádaných na horolezeckých stěnách po celé ČR pro členy horolezeckých oddílů v únoru a březnu, které měly skvělý ohlas. Velký zájem o takovéto semináře měli začínající lezci, kteří nejsou organizováni v žádném oddílu a ani nejsou členy ČHS a rádi by se něco dozvěděli o správných technikách jištění. Proto jsme se rozhodli podobný program zopakovat na Metodickém víkendu ČHS. Na našem stanovišti se dozvíte, jak se má správně používat GRIGRI a Reverso 3/4 dle doporučení firmy Petzl a budete si to moci vyzkoušet. Všichni jste zváni, přijeďte se podívat.

Bližší informace o akci naleznete zde:    Metodický víkend ČHS 

Pozvánka ke stažení

Zpět na seznam

» Kvalitní služby zákazníkům «

Vertical Trade je jediný oficiální distributor vybavení a školení Petzl pro ČR a Slovensko

Vertical Trade s.r.o. je firma zabývající se dovozem a distribucí vybavení pro horolezectví, kemping, turistiku, a osobních ochranných prostředků pro práce ve výškách a nad volnou hloubkou. V České republice a na Slovensku zastupuje přední světové výrobce tohoto vybavení - značky Petzl, Cascade Designs (MSR, Thermarest, SealLine, Platypus), Montane, Chillaz, Mountain House a Vipole. Zboží dodáváme do všech outdoorových sítí a prodejen po celé ČR a SR. Více o firmě Vertical Trade.

Poradíme a prodáme vybavení značky PETZL pro sportovní lezení, horolezectví a vysokohorské lezení (zajišťujeme také záruční a pozáruční servis). Dále Vám nabízíme vybavení pro turistiku a pobyt v přírodě jakou jsou karimatky, čelovky, batohy, stany i oblečení od dalších námi zastupovaných značek.

Odborně Vám poradíme při výběru osobních ochranných pracovních prostředků (OOPP) pro práce ve výškách a nad volnou hloubkou (postroje, blokanty, slaňovací brzdy, karabiny, tlumiče a zachycovače pádu, lana, atd.). Značka PETZL a další námi zastupované firmy mají ve svém výrobním programu rovněž vybavení pro armádu a bezpečnostní složky.

Weblogo