Vertical - logo
Maglajz logo

Máte hlad? Skutečné jídlo pro skutečné dobrodruhy!

uveřejněno

09.04.2019

Nenechte se omezovat ve svých outdoorových zážitcích starostí o jídlo!

Máte hlad? Skutečné jídlo pro skutečné dobrodruhy!

 

Ať už se chystáte na rodinný výlet, velkou expedici, hudební festival nebo týdenní treking s kamarády, Summit To Eat nabízí pestrou škálu chutných, výživných, plnohodnotných jídel. Odborně připravených, mrazem dehydratovaných, aby se snížila hmotnost, ale nutriční hodnota a chuť zůstaly zachovány.

 

Konec je dnům, kdy po celodenním výletě nebo akci jste nuceni uvařit jídlo z různých surovin. Jídlo Summit To Eat vám bude nejen odměnou, ale hlavně doplní tělu potřebné nutriční hodnoty po aktivním dni. Poskytuje vysoký obsah kalorií, vynikající výživu a lahodnou chuť.

summit to eat - dehydratovana strava

 

Jídlo Summit To Eat je vítěznou volbou na vaše cesty. A protože dehydratovaná strava se stává stále více oblíbenější nejen pro cestovatele, přichází firma Summit To Eat s novinkami pro rok 2019.

 

Jedná se o rozšíření nabídky o velké balení hlavních jídel, ať už jste větší jedlíci, potřebujete více energie na doplnění anebo neradi cestujete sami. Díky většímu balení jste zároveň šetrní k přírodě.

Standardní porce mají 115g a 600kcal. Naše nové velké balení má průměrně 190g a kalorickou hodnotu kolem 1000kcal.

summit to eat - dehydratovana strava-velke baleni

Pro intenzivnější chuť jsou tu přílohy, které můžete používat individuálně či v kombinaci s hlavními jídly. Ideální jako zdroj extra kalorií.

 • 3 druhy strouhaných sýrů - čedar, mozzarella a parmazán jsou vhodné k Boloňským těstovinám nebo Makarónům
 • 3 druhy zeleniny - grilovaná krájená směs paprik, karamelizovaná červená cibulka a krájené zelené fazolky skvěle doplní kuře Tika nebo Fajita či dušené hovězí ve vlastní šťávě
 • 3 druhy ovoce - borůvky, maliny a jahody ozdobí nejen vaši snídani ale i desert

Podpořte vaše chuťové pohárky naším výběrem sýrů nebo sušenou zeleninou, které skvěle doplňují naši nabídku dehydratované stravy. Sladkou odměnou po náročném dni je výběr ze tří druhů sušeného ovoce. Přidejte chutnou změnu do vaší snídaně nebo dezertu - křupe, zachovává vitamíny a chuť, je ideální nejen jako svačinka na cestách.

summit to eat - dehydratovana strava

Proč si přibalit na cesty právě jídlo Summit To Eat?  

 • Balení je velice lehké. Při plánování dlouhého výletu všichni víme, že každý gram se počítá.
 • V chladnějších dnech anebo podvečer budete potřebovat něco horkého k zahřátí.
 • Nemusíte plánovat, kde doplníte zásoby, se Summit to Eat máte vždy chutné a nutriční jídlo s sebou.
 • Jasně víte, kolik kalorií doplníte, díky popiskům na balení.
 • Vyrobeno z kvalitních surovin, jakoby jste si připravovali jídlo sami doma.
 • Nemusíte s sebou brát nádobí – jídlo zalijete vodou přímo v sáčku!
 • Dlouhá trvanlivost od data výroby, většina až 7 let.
 • Nutričně výživné, zasytí, chutné a za dostupnou cenu.

 

Více informací o jednotlivých produktech naleznete v katalogu zboží.

Více o metodě vymrazování potravin, tj. vzniku dehydratované stravy nalezete na našich stránkách o Summit To Eat.  


summit to eat - dehydratovana strava

 

Zpět na seznam

» Kvalitní služby zákazníkům «

Vertical Trade je jediný oficiální distributor vybavení a školení Petzl pro ČR a Slovensko

Vertical Trade s.r.o. je firma zabývající se dovozem a distribucí vybavení pro horolezectví, kemping, turistiku, a osobních ochranných prostředků pro práce ve výškách a nad volnou hloubkou. V České republice a na Slovensku zastupuje přední světové výrobce tohoto vybavení - značky Petzl, Cascade Designs (MSR, Thermarest, SealLine, Platypus), Montane, Chillaz, Mountain House a Vipole. Zboží dodáváme do všech outdoorových sítí a prodejen po celé ČR a SR. Více o firmě Vertical Trade.

Poradíme a prodáme vybavení značky PETZL pro sportovní lezení, horolezectví a vysokohorské lezení (zajišťujeme také záruční a pozáruční servis). Dále Vám nabízíme vybavení pro turistiku a pobyt v přírodě jakou jsou karimatky, čelovky, batohy, stany i oblečení od dalších námi zastupovaných značek.

Odborně Vám poradíme při výběru osobních ochranných pracovních prostředků (OOPP) pro práce ve výškách a nad volnou hloubkou (postroje, blokanty, slaňovací brzdy, karabiny, tlumiče a zachycovače pádu, lana, atd.). Značka PETZL a další námi zastupované firmy mají ve svém výrobním programu rovněž vybavení pro armádu a bezpečnostní složky.

Weblogo