Vertical - logo
Maglajz logo

Jak si vybrat přilbu Petzl?

uveřejněno

06.06.2018

Jak si vybrat ten správný model přilby pro vaše aktivity?

Jak si vybrat přilbu Petzl?

 

Přilby Petzl jsou navrženy podle několika skupin aktivit a jsou vhodné pro většinu z nich.

 prilba Petzl

Chcete-li vybrat správnou přilbu, nejprve si ji vyzkoušejte! Ujistěte se, že je správně posazená na hlavě, vyberte vhodnou velikost, a pak zkontrolujte, zda můžete snadno upravovat velikost nastavení hlavového pásku a podbradního popruhu.

přilba Petzl

Hmotnosti jsou uvedeny pro velikost 2 nebo M/L

přilba Petzl, prilba Petzl

přilba Petzl, prilba Petzl

přilby Petzl, prilby Petzl

 
SIROCCO METEOR BOREO PICCHU


Zpět na seznam

» Kvalitní služby zákazníkům «

Vertical Trade je jediný oficiální distributor vybavení a školení Petzl pro ČR a Slovensko

Vertical Trade s.r.o. je firma zabývající se dovozem a distribucí vybavení pro horolezectví, kemping, turistiku, a osobních ochranných prostředků pro práce ve výškách a nad volnou hloubkou. V České republice a na Slovensku zastupuje přední světové výrobce tohoto vybavení - značky Petzl, Cascade Designs (MSR, Thermarest, SealLine, Platypus), Montane, Chillaz, Mountain House a Vipole. Zboží dodáváme do všech outdoorových sítí a prodejen po celé ČR a SR. Více o firmě Vertical Trade.

Poradíme a prodáme vybavení značky PETZL pro sportovní lezení, horolezectví a vysokohorské lezení (zajišťujeme také záruční a pozáruční servis). Dále Vám nabízíme vybavení pro turistiku a pobyt v přírodě jakou jsou karimatky, čelovky, batohy, stany i oblečení od dalších námi zastupovaných značek.

Odborně Vám poradíme při výběru osobních ochranných pracovních prostředků (OOPP) pro práce ve výškách a nad volnou hloubkou (postroje, blokanty, slaňovací brzdy, karabiny, tlumiče a zachycovače pádu, lana, atd.). Značka PETZL a další námi zastupované firmy mají ve svém výrobním programu rovněž vybavení pro armádu a bezpečnostní složky.

Weblogo