Vertical - logo
Maglajz logo

Hloubková studie PETZL

uveřejněno

17.05.2013

PETZL zahajuje studii týkající se typů postav současné světové populace provozující vertikální aktivity. Zapojte se i vy.

Hloubková studie PETZL

Petzl připravil studii, díky které by rád uzpůsobil své produkty různým typům postav uživatelů. Jestliže používáte úvazky, přilby, čelové svítilny, srdečně vás zveme k účasti na této studii. Její výsledky přispějí k vývoji nových produktů.

 

Postoj ke zlepšování produktů Petzl
Výsledky této antropometrické studie budou hrát klíčovou roli v našem ergonomickém přístupu k navrhování nových produktů tak, aby dokonale padly a poskytovaly maximální pohodlí.

Díky této studii budeme také moci přesněji definovat rozsah velikostí současné světové populace.

Navíc tento výzkum poskytne firmě Petzl příležitost porozumět lépe, jaké typy postav mají uživatelé různých aktivit a profesí.

Koho se tato studie týká?
Petzl by rád uvítal všechny, kdo používají úvazek, přilbu, nebo čelovou svítilnu, aby se této studie účastnili, ať už jsou začátečníci, středně pokročilí, nebo experti v dané aktivitě.

Proč se účastnit?
Vaše účast zajistí, že vaše tělesné proporce budou zahrnuty v budoucím navrhování našich produktů. Je to také příležitost, jak nám poskytnout zpětnou vazbu a nápady k úvazkům, přilbám a čelovým svítilnám. Vaše osobní údaje zůstanou utajeny a budou sloužit pouze k vnitřním účelům firmy Petzl, po skončení studie budou vymazány.

Jak se účastnit?
Tato studie probíhá online, jednoduše stačí kliknout na knoflík níže. Vyplnění formuláře v angličtině nebo francouzštině trvá přibližně 30 minut (čas závisí na vašich odpovědích a jazykových znalostech). Otázky se týkají vašeho osobního profilu, aktivit, kterým se věnujete a vašeho vybavení. Bude také potřeba, abyste se změřili podle požadavků uvedených v dotazníku.

 

Děkujeme všem účastníkům!

Zpět na seznam

» Kvalitní služby zákazníkům «

Vertical Trade je jediný oficiální distributor vybavení a školení Petzl pro ČR a Slovensko

Vertical Trade s.r.o. je firma zabývající se dovozem a distribucí vybavení pro horolezectví, kemping, turistiku, a osobních ochranných prostředků pro práce ve výškách a nad volnou hloubkou. V České republice a na Slovensku zastupuje přední světové výrobce tohoto vybavení - značky Petzl, Cascade Designs (MSR, Thermarest, SealLine, Platypus), Montane, Chillaz, Mountain House a Vipole. Zboží dodáváme do všech outdoorových sítí a prodejen po celé ČR a SR. Více o firmě Vertical Trade.

Poradíme a prodáme vybavení značky PETZL pro sportovní lezení, horolezectví a vysokohorské lezení (zajišťujeme také záruční a pozáruční servis). Dále Vám nabízíme vybavení pro turistiku a pobyt v přírodě jakou jsou karimatky, čelovky, batohy, stany i oblečení od dalších námi zastupovaných značek.

Odborně Vám poradíme při výběru osobních ochranných pracovních prostředků (OOPP) pro práce ve výškách a nad volnou hloubkou (postroje, blokanty, slaňovací brzdy, karabiny, tlumiče a zachycovače pádu, lana, atd.). Značka PETZL a další námi zastupované firmy mají ve svém výrobním programu rovněž vybavení pro armádu a bezpečnostní složky.

Weblogo