Vertical - logo
Maglajz logo

Euroclimbing Rock Trip 2011

uveřejněno

15.06.2011

18.6.2011 JIŽ ZA TŘI DNY začíná Eruoclimbing Rock Trip v lezecké aréně Havran u Jitravy.Petzl a Boreal partnery závodů.

Euroclimbing Rock Trip 2011

V sobotu 18.6. 2011 pořádá Euroclimbing v lezecké lokalitě Havran u Jitravy lezecké závody pro širokou veřejnost. Vertical Sport se svými značkami Petzl a Boreal podpořil organizaci závodů materiálním zajištěním a také poskytl zajímavé ceny pro ty nejlepší. Všichni, kdo si chcete zazávodit a užít si dobrou zábavu na chystané afterparty na hradě Grabštejn, jste srdečně zváni.

Pořadatelé odvedli velký kus práce a připravili pro vás skvělé lezení různých stupňů obtížnosti a délek. Na své si přijdou i bouldraři, pro které bylo vyčištěno a připraveno nekonečné množství zajímavých cest. Na našem stánku si bude možné zapůjčit a vyzkoušet některé modely lezeček BOREAL a prohlédnout novinky značky PETZL.

EC Rock Trip 2011

 

Malá ochutnávka toho, co vás v sobotu čeká:

Zpět na seznam

» Kvalitní služby zákazníkům «

Vertical Trade je jediný oficiální distributor vybavení a školení Petzl pro ČR a Slovensko

Vertical Trade s.r.o. je firma zabývající se dovozem a distribucí vybavení pro horolezectví, kemping, turistiku, a osobních ochranných prostředků pro práce ve výškách a nad volnou hloubkou. V České republice a na Slovensku zastupuje přední světové výrobce tohoto vybavení - značky Petzl, Cascade Designs (MSR, Thermarest, SealLine, Platypus), Montane, Chillaz, Mountain House a Vipole. Zboží dodáváme do všech outdoorových sítí a prodejen po celé ČR a SR. Více o firmě Vertical Trade.

Poradíme a prodáme vybavení značky PETZL pro sportovní lezení, horolezectví a vysokohorské lezení (zajišťujeme také záruční a pozáruční servis). Dále Vám nabízíme vybavení pro turistiku a pobyt v přírodě jakou jsou karimatky, čelovky, batohy, stany i oblečení od dalších námi zastupovaných značek.

Odborně Vám poradíme při výběru osobních ochranných pracovních prostředků (OOPP) pro práce ve výškách a nad volnou hloubkou (postroje, blokanty, slaňovací brzdy, karabiny, tlumiče a zachycovače pádu, lana, atd.). Značka PETZL a další námi zastupované firmy mají ve svém výrobním programu rovněž vybavení pro armádu a bezpečnostní složky.

Weblogo