Vertical - logo
Maglajz logo

Distribuce CHILLAZ

uveřejněno

05.09.2011

Chillaz požádal Vertical Trade o zastupování v ČR a na Slovensku.

Distribuce CHILLAZ

Přední rakouský výrobce módního a zároveň vysoce funkčního oblečení pro sport a volný čas - CHILLAZ, známý především mezi lezci, kontaktoval naši firmu a požádal o zastupování a distribuci v České Republice a na Slovensku. V současné době pracujeme na představení firmy na našich webových stránkách a zpracováváme technické informace o materiálech, což je to nejdůležitější na produktech značky CHILLAZ. Ceníky a katalogy pro obchodníky budou hotovy v průběhu několika dní. Pokud máte zájem o prodej módního značkového oblečení Chillaz ve vaší prodejně, kontaktujte naše obchodní zástupce - viz. Kontakty

      ChillazChillazChillazChillazChillazChillaz

Zpět na seznam

» Kvalitní služby zákazníkům «

Vertical Trade je jediný oficiální distributor vybavení a školení Petzl pro ČR a Slovensko

Vertical Trade s.r.o. je firma zabývající se dovozem a distribucí vybavení pro horolezectví, kemping, turistiku, a osobních ochranných prostředků pro práce ve výškách a nad volnou hloubkou. V České republice a na Slovensku zastupuje přední světové výrobce tohoto vybavení - značky Petzl, Cascade Designs (MSR, Thermarest, SealLine, Platypus), Montane, Chillaz, Mountain House a Vipole. Zboží dodáváme do všech outdoorových sítí a prodejen po celé ČR a SR. Více o firmě Vertical Trade.

Poradíme a prodáme vybavení značky PETZL pro sportovní lezení, horolezectví a vysokohorské lezení (zajišťujeme také záruční a pozáruční servis). Dále Vám nabízíme vybavení pro turistiku a pobyt v přírodě jakou jsou karimatky, čelovky, batohy, stany i oblečení od dalších námi zastupovaných značek.

Odborně Vám poradíme při výběru osobních ochranných pracovních prostředků (OOPP) pro práce ve výškách a nad volnou hloubkou (postroje, blokanty, slaňovací brzdy, karabiny, tlumiče a zachycovače pádu, lana, atd.). Značka PETZL a další námi zastupované firmy mají ve svém výrobním programu rovněž vybavení pro armádu a bezpečnostní složky.

Weblogo