Vertical - logo
Maglajz logo

Dětská přilba Petzl PICCHU

uveřejněno

22.03.2011

Začíná nová sezóna a vaše děti se již určitě těší na ferraty, do skal, na kolo, nebo kolečkové brusle.

Dětská přilba Petzl PICCHU

logo petzl

Začíná nová sezóna a vaše děti se již určitě těší na ferraty, do skal, na kolo, kolečkové brusle, a další dobrodružné aktivity, při kterých je ochrana hlavy důležitá. Firma Petzl vyrábí univerzální pohodlnou dětskou přilbu, kterou lze použít pro různé outdoorové aktivity.Portál SVĚT OUTDOORU provedl test této přilby a o jeho výsledku se můžete dočíst na: www.světoutdooru.cz

Další informace o přilbě naleznete v katalogu zboží

Zpět na seznam

» Kvalitní služby zákazníkům «

Vertical Trade je jediný oficiální distributor vybavení a školení Petzl pro ČR a Slovensko

Vertical Trade s.r.o. je firma zabývající se dovozem a distribucí vybavení pro horolezectví, kemping, turistiku, a osobních ochranných prostředků pro práce ve výškách a nad volnou hloubkou. V České republice a na Slovensku zastupuje přední světové výrobce tohoto vybavení - značky Petzl, Cascade Designs (MSR, Thermarest, SealLine, Platypus), Montane, Chillaz, Mountain House a Vipole. Zboží dodáváme do všech outdoorových sítí a prodejen po celé ČR a SR. Více o firmě Vertical Trade.

Poradíme a prodáme vybavení značky PETZL pro sportovní lezení, horolezectví a vysokohorské lezení (zajišťujeme také záruční a pozáruční servis). Dále Vám nabízíme vybavení pro turistiku a pobyt v přírodě jakou jsou karimatky, čelovky, batohy, stany i oblečení od dalších námi zastupovaných značek.

Odborně Vám poradíme při výběru osobních ochranných pracovních prostředků (OOPP) pro práce ve výškách a nad volnou hloubkou (postroje, blokanty, slaňovací brzdy, karabiny, tlumiče a zachycovače pádu, lana, atd.). Značka PETZL a další námi zastupované firmy mají ve svém výrobním programu rovněž vybavení pro armádu a bezpečnostní složky.

Weblogo