Vertical - logo
Maglajz logo

ČP v lezení na umělé stěně

uveřejněno

21.04.2011

7. a 8. května pořádá Lezecká aréna Makak závody v lezení na horolezecké stěně.

ČP v lezení na umělé stěně

7. a 8. května pořádá Lezecká aréna Makak závody v lezení na horolezecké stěně - Hudy český pohár mládeže a Český pohár dospělých. Naše firma je jedním ze sponzorů těchto závodů. Zveme všechny příznivce lezení, aby se přišli podívat a zazávodit si, nebo podpořit závodníky.

 

 

 

Více informací získáte z letáku, který si můžete stáhnout zde: 

CP lezeni Makak

Zpět na seznam

» Kvalitní služby zákazníkům «

Vertical Trade je jediný oficiální distributor vybavení a školení Petzl pro ČR a Slovensko

Vertical Trade s.r.o. je firma zabývající se dovozem a distribucí vybavení pro horolezectví, kemping, turistiku, a osobních ochranných prostředků pro práce ve výškách a nad volnou hloubkou. V České republice a na Slovensku zastupuje přední světové výrobce tohoto vybavení - značky Petzl, Cascade Designs (MSR, Thermarest, SealLine, Platypus), Montane, Chillaz, Mountain House a Vipole. Zboží dodáváme do všech outdoorových sítí a prodejen po celé ČR a SR. Více o firmě Vertical Trade.

Poradíme a prodáme vybavení značky PETZL pro sportovní lezení, horolezectví a vysokohorské lezení (zajišťujeme také záruční a pozáruční servis). Dále Vám nabízíme vybavení pro turistiku a pobyt v přírodě jakou jsou karimatky, čelovky, batohy, stany i oblečení od dalších námi zastupovaných značek.

Odborně Vám poradíme při výběru osobních ochranných pracovních prostředků (OOPP) pro práce ve výškách a nad volnou hloubkou (postroje, blokanty, slaňovací brzdy, karabiny, tlumiče a zachycovače pádu, lana, atd.). Značka PETZL a další námi zastupované firmy mají ve svém výrobním programu rovněž vybavení pro armádu a bezpečnostní složky.

Weblogo