Vertical - logo
Maglajz logo

BOREAL - Futura

uveřejněno

08.03.2011

Nový membránový systém Sympatex Air

BOREAL - Futura

Boreal Futura

Sympatex Air
Firma Sympatex ve spolupráci s Borealem vyvinula nový materiál Sympatex Air, který se oproti tradičním membránám liší tím, že společně s vnější vrstvou a podšívkou tvoří jeden kompaktní celek, který je 100% nepromokavý a zároveň prodyšný. Svrchní materiál tvoří nejnovější hi-tech tkanina, podšívka je vyrobena z extra hydrofobního materiálu s H2O úpravou a v kombinaci s vysoce prodyšnou membránou Sympatex účinně, efektivně a rychle odvádí vlhkost z vnitřní strany obuvi ven. Obuv dokonale padne na nohu, máte pocit jakoby jste měli pouze ponožky.

Tato sportovní obuv je vhodná pro Nordic walking, horský běh, rychlou pěší turistiku a orientační běžce, zkrátka pro všechny outdoorové aktivity, při kterých potřebujete lehkou obuv a zároveň dokonalou ochranu proti nepříznivému počasí. Vyrábí se ve 3 verzích: 2 pánské modely a 1 dámský.Více informací naleznete v katalogu zboží.

Zpět na seznam

» Kvalitní služby zákazníkům «

Vertical Trade je jediný oficiální distributor vybavení a školení Petzl pro ČR a Slovensko

Vertical Trade s.r.o. je firma zabývající se dovozem a distribucí vybavení pro horolezectví, kemping, turistiku, a osobních ochranných prostředků pro práce ve výškách a nad volnou hloubkou. V České republice a na Slovensku zastupuje přední světové výrobce tohoto vybavení - značky Petzl, Cascade Designs (MSR, Thermarest, SealLine, Platypus), Montane, Chillaz, Mountain House a Vipole. Zboží dodáváme do všech outdoorových sítí a prodejen po celé ČR a SR. Více o firmě Vertical Trade.

Poradíme a prodáme vybavení značky PETZL pro sportovní lezení, horolezectví a vysokohorské lezení (zajišťujeme také záruční a pozáruční servis). Dále Vám nabízíme vybavení pro turistiku a pobyt v přírodě jakou jsou karimatky, čelovky, batohy, stany i oblečení od dalších námi zastupovaných značek.

Odborně Vám poradíme při výběru osobních ochranných pracovních prostředků (OOPP) pro práce ve výškách a nad volnou hloubkou (postroje, blokanty, slaňovací brzdy, karabiny, tlumiče a zachycovače pádu, lana, atd.). Značka PETZL a další námi zastupované firmy mají ve svém výrobním programu rovněž vybavení pro armádu a bezpečnostní složky.

Weblogo