Vertical - logo
Maglajz logo

1000 mil trans Czecho-Slovakia

uveřejněno

09.07.2011

První dva závodníci s obrovským náskokem na poslední kontrole CP3.

logo trans czsk

V sobotu 9.července kolem 16.30 dorazili dva vedoucí závodníci extrem bike maratonu Jana Kopky - 1000 mil trans Czecho Slovakia, Zdenda Kříž a Zdenda Tomeček, do posledního kontrolního stanoviště na celé trase - CP3 na Bedřichově v Jizerských horách. V kontrolním bodě, jehož partnerem je naše firma Vertical Sport, čekalo na závodníky občerstvení, servis, masáže a popřípadě i nocleh. Kromě toho všeho ještě fandové, kteří je přišli povzbudit a poslechnout si zajímavé zážitky a dojmy z trati. Závodníci, kteří přijeli v naprosté pohodě a vůbec nevypadali, že mají v nohách několik set kilometrů, si však dali špagety, zchladili žízeň pivkem, popovídali si, zkontrolovali své stroje a pokračovali dál do Liberce na svatbu bratra jednoho z nich. Fandové, kteří je čekali na trati a jeli kousek s nimi, byli překvapeni, jak svižně jedou. Mysleli si, že po tolika stech kilometrech v sedle pojedou tak nějak lehce, ale skutečné ostré tempo je překvapilo.
Na všechny ostatní závodníky, kteří ještě do CP3 dorazí čeká stejný servis, občerstvení, masáže, nocleh...a podpora těch, kteří závod sledují. Náš týmový jezdec Robert Klepl, stále pokračuje a pokud se nestane něco neočekávaného, předpokládáme, že do CP3 dorazí někdy ve čtvrtek, nebo pátek. 
                                                                                       
                                                                                          Více informací o průběhu naleznete: zde


Přinášíme Vám pár záběrů z prvního průjezdu závodníků.

Zpět na seznam

» Kvalitní služby zákazníkům «

Vertical Trade je jediný oficiální distributor vybavení a školení Petzl pro ČR a Slovensko

Vertical Trade s.r.o. je firma zabývající se dovozem a distribucí vybavení pro horolezectví, kemping, turistiku, a osobních ochranných prostředků pro práce ve výškách a nad volnou hloubkou. V České republice a na Slovensku zastupuje přední světové výrobce tohoto vybavení - značky Petzl, Cascade Designs (MSR, Thermarest, SealLine, Platypus), Montane, Chillaz, Mountain House a Vipole. Zboží dodáváme do všech outdoorových sítí a prodejen po celé ČR a SR. Více o firmě Vertical Trade.

Poradíme a prodáme vybavení značky PETZL pro sportovní lezení, horolezectví a vysokohorské lezení (zajišťujeme také záruční a pozáruční servis). Dále Vám nabízíme vybavení pro turistiku a pobyt v přírodě jakou jsou karimatky, čelovky, batohy, stany i oblečení od dalších námi zastupovaných značek.

Odborně Vám poradíme při výběru osobních ochranných pracovních prostředků (OOPP) pro práce ve výškách a nad volnou hloubkou (postroje, blokanty, slaňovací brzdy, karabiny, tlumiče a zachycovače pádu, lana, atd.). Značka PETZL a další námi zastupované firmy mají ve svém výrobním programu rovněž vybavení pro armádu a bezpečnostní složky.

Weblogo